264 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 264
Membre(s) : 0
Total :264

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 16h24:13
murat_erpuyan : 16h42:52

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Aziz Yildirim
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Aziz Yildirim
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
administrateur
Admin
Admin

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 17:37    Sujet du message: Répondre en citant

KralAuriverde'ye

Citation:
Dereli efendi herhalde adminin akidesi olmasi lazim ki, yazdiklarim belli ki hosuna gitmemis !

Fanatiklikten, onca kulturel birikiminize ragmen, agzinizi (kaleminizi) bozmadan yazamiyorsunuz. Kimseye "kopek" deme hakkiniz yok ornegin.

Bilgi için : Butun silinen mesajlar kopya edilerek saklaniyor,
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 22:43    Sujet du message: Répondre en citant

administrateur a écrit:
KralAuriverde'ye

Citation:

Fanatiklikten, onca kulturel birikiminize ragmen, agzinizi (kaleminizi) bozmadan yazamiyorsunuz. Kimseye "kopek" deme hakkiniz yok ornegin.

Bilgi için : Butun silinen mesajlar kopya edilerek saklaniyor,

Dites, ce ne serait pas le fanatisme qui aurait guidé vos camarades du sérail, pardon de la TFF, dans la lettre signée du 4 juillet 2011, qu'ils avaient envoyée à l'UEFA ?

Les insultes sont une goutte d'eau dans un océan de crapuleries, croyez moi, et sur ce sujet votre camia en connaît un rayon malheureusement. Et personne ne pourra vous l'enlever. C'est dans vos gènes visiblement.

Vous conservez des copies. Et ? Vous allez en faire quoi avec ? Les envoyer à votre Oncle de Pennsylvanie ?
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 23:20    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

5 yıl sonra baş başa!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım 5 yıl 4 ay 10 gün sonra biraraya geldi. 3 Temmuz şike sürecinde 1 yıl cezaevinde kalan Yıldırım, dün Ankara’da
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Erdoğan ile bir görüşme yaptı. İkili en son 20 Nisan 2011 tarihinde Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde görüşmüş ve Alex’in de hazır bulunduğu toplantıda yıldız oyuncunun forması hediye edilmişti.

Yaklaşık 2.5 ay sonra ise, 3 Temmuz Şike soruşturması patlak vermiş, ardından Aziz Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu iki yönetici cezaevine gönderilmişti.

Baş başa gerçekleşen ve samimi bir ortamda yapılan görüşmede Yıldırım 15 Temmuz darbe girişimine neden olan FETÖ’nün şike davasında da etkin rol oynadığı ve Fenerbahçe kulübünü ele geçirme planları yaptığını, camianın Cumhuriyete sahip çıktığını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da hain girişime karşı spor kulüplerinin de hassas olması gerektiğine vurgu yaptı.

'İyi ki varsınız'
Kabulde söz alan Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, “Sayın Cumhurbaşkanım iyi ki varsınız. Sizin sayenizde ülkeyi bölmek isteyen hainler emellerine ulaşamadı. Sizin çağrınızla bu millet darbe girişiminin karşısında durdu, teşekkür ediyoruz. Kulüpler olarak mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu. Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şükranlarını sunarken, federasyon bünyesinde FETÖ yapılanmasına ilişkin devam eden çalışmaların sonuçlarını aldıklarını ve olayın takipçisi olacaklarını dile getirdi.

Milliyet, 31.8.16

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 23:29    Sujet du message: Répondre en citant

25 milyon GS'li AKP'ye oy verdi diyen kimdi abisi ???

Bestepe'ye el öpmeye gidenler kimdi ? Laughing

O yüzden mi o vergiler silindi anlatsana sen, balik hafizali fanatik FETO'cu ?

Hangi sonucu almis tüpgaz merak ettik, eyyamci GS'li Yusuf Namoglu hala MHK'nin baskanlik koltugunda oturuyor. Bati cephesinde degisen bisey yok.

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 23:33    Sujet du message: Répondre en citant

Yil 2011 vergi borcu 73,25 Milyon alinan 2,93 Milyon TL

Yil 2016 vergi borcu 199,6 Milyon alinan 19,9 Milyon TL

Bunlari saglayan kim ? Devlet Baba degil mi balik hafizali Mecidiye köylüsü ?

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 23:35    Sujet du message: Répondre en citant

KralAuriverde a écrit:
Yil 2011 vergi borcu 73,25 Milyon alinan 2,93 Milyon TL

Yil 2016 vergi borcu 199,6 Milyon alinan 19,9 Milyon TL

Bunlari saglayan kim ? Devlet Baba degil mi balik hafizali Mecidiye köylüsü ?

Exclamation

Gelsin transferler, gelsin haksiz rekabet dimi ?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Aoû 2016 23:41    Sujet du message: Répondre en citant

KralAuriverde a écrit:
administrateur a écrit:
KralAuriverde'ye

Citation:

Dites, ce ne serait pas le fanatisme qui aurait guidé vos camarades du sérail, pardon de la TFF, dans la lettre signée du 4 juillet 2011, qu'ils avaient envoyée à l'UEFA ?

Les insultes sont une goutte d'eau dans un océan de crapuleries, croyez moi, et sur ce sujet votre camia en connaît un rayon malheureusement. Et personne ne pourra vous l'enlever. C'est dans vos gènes visiblement.

Les réalités sont écrites par l'histoire, mais les crapuleries elles, le sont par GALATASARAY... pour preuve

http://hakanhanoglu.com/tr/pagedetail/sevgiliye-mektuplar-temmuz-2011/114
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 12:32    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Haksever’e yardım!

İki gün anons ettiler; Aziz Yıldırım NTV’ye çıkacak diye... Güzel... Fenerbahçe lige yenilgi ile başladı diye mi, yoksa Şampiyonlar Ligi’nden elendi diye mi Pardon, bir de sezon başlamışken hoca değişikliği vardı. Ama bu faktörlerin tekinin dahi sebep teşkil ettiğini sanmıyordum. Tam kafa kaşırken aklıma pat diye bir fotoğraflı haber geldi. Sayın Ferit Şahenk, yani bu kanalın sahibi, yanılmıyorsam 14 Ağustos›ta Fenerbahçe Yelken Şubesi›ne sponsor olmuş ve Aziz Bey›le yan yana fotoğraf vermişti. Hah; Hani rahmetli Levent Kırca›nın “Tam yerine rast geldi manzara koyduk” cümlesi vardı ya bir oyununda...

Ve de CHP›nin bir kongresi öncesi ağzından tatsız laf kaçıran Oğuz Haksever karşımıza çıktı, yanında Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu ile... Vay vay vay ne programdı ama... Neyse, ben buna üç saatlik muhabbet diyorum. Bir de soruların daha önceden alış veriş edildiğinden kuşkum var. Bu da benim yorumum Ferit Bey! Hani haber kutsal, yorum hür ya... Pardon unutuyordum. Serdar Bilgili Beşiktaş›tan gittikten sonra da aynı kanalda bir benzeri program yapılmıştı. Ben buna eleştiri getirmiş ve bir organize olay havası var gibi demiştim de, müdür bana bunun böyle olup olmadığını öğrenip sana döneceğim demişti. Aradan 12 sene geçti dönen falan olmadı. Neyse...

Şimdi sadede gelelim Oğuz kardeş! Ben de diyorum ki, keşke aşağıdaki şu soruları da sorabilseydin...

* 1) Madem ki Aziz Yıldırım Bey taaa 1998 yılına giderek hakkındaki gelişmeleri işaret etti, o zaman takımın şampiyonluğunda aslan payına sahip olan İsrailli Haim Revivo›nun, hem de sezonun ortasında, yani ara transferde, hem de bedelsiz ezeli rakibi Galatasaray›a gitmesine nasıl göz yumdu Öyle ya aynı oyuncu 66 maçta 30 gol atmıştı be... Ardından bu konu ile ilgili yazı yazan şampiyon Fenerbahçe kadrolarından birinin kaptanı nasıl kulüpten ihraç edildi

* 2) Malum dönemin, yani şike yapılmakla suçlanan dönemin teknik direktörü Aykut Kocaman, ki, iyi bir Fenerbahçelidir de, üç defa da gol kralı olmuştur o formayla, çıkıp da, şike ile ilgili soru sorulduğunda “Herkes sürat yaptı, radara biz yakalandık” cümlesini neden söyledi Bu ne demekti ki acaba Oğuz Bey Pardon; Aziz Bey Siz bu programda aynı hocaya bugün de teklif götürdüğünüzü açıkladınız...

* 3) Aynı Aziz Bey, tahliye olduktan sonraki ilk yüksek Divan toplantısında, yani Temmuz 2012›de, şike savunması yaparken aynen şu cümleyi kullandı mı, kullanmadı mı: “Ne yaptıysam Fenerbahçe için yaptım...” Bu ne anlama geliyordu acaba Oğuz Bey

* 4) Oğuz Bey, acaba ona buna, herkese bir kulp takılırken, siz aynı Yüksek Divan Kurulu toplantısındaki şu bölümü neden sormadınız Aynen şöyle... Aziz Bey konuşmasının bir yerine es verip, kurula gülerek, “Eh içerde iken askerlik işimizi de halettik” dedi mi, demedi mi Sene 2012 idi... Yani Aziz Bey o günlerde tam 60 yaşında idi... Ne askerlik işiydi bu Oğuz Bey Kaçıncı teskere idi bu

Hadi bakalım Oğuz Haksever meslektaş diyeceğim de, fren yapıyorum, sadece Oğuz Bey diyeyim; görevinizi layıkıyla tamamladığınız için gerçekten tebrikler! Sanıyorum yukarısı da aynen katılmıştır bu görüşüme... Hadi hodri meydan! Bak ben de buradayım. İstersen bana sor bu soruları ben cevaplayayım. Tabii ki daha kıyamet gibisi var da...
Avrupa’da gruplar sahnesi!

Önce Şampiyonlar Ligi’nden başlayayım... Beşiktaş’a tabii ki kâğıt üzerinde bundan daha iyi olamazdı. Benfica, Napoli ve Dinamo Kiev... Hele hele iki ilk maçın İstanbul’da oynanacak olması da büyük avantaj gibi görünüyor. Kendi sahasında bunları kazanabilirse temsilcimiz, gruptan ikinci olarak çıkma şansına bile yaklaşabilir.

* Sonra oynanmış maçlara bakalım. Fenerbahçe’nin bu Grasshoppers denilen üçüncü sınıf takımı deplasmanda da kolayca yendiğini gördük. Hem de rakibe tek bir pozisyon bile vermeden diyebiliriz. Alper ve Stoch ikilisinin önde kanatlarda görev alması iyi sonuç getirdi de, acaba emekli Van Persie’nin yerinde Fernadao ile başlansaydı goller daha önce gelemez miydi Neyse, gruplardaki mücadelede başarılar dileyelim...

* Osmanlıspor tam da beklediğim gibi müthiş mücadele etmek zorunda kaldı ama turu da kaptı. Adamım Pinto’yu gördünüz mü Bu sütunlarda ülkedeki en iyi sol arka oyuncusu diye geçen sezonun başlarında yazmıştım, hatırlarsanız... Hadi bakalım Ankara yıldızları kolay gelsin...

* Başakşehirspor mu Eh, bu sezon kupalara katılan takımlarımızın içinde en zor kurayı çekmişlerdi. Lucescu’nun 12 yılını verdiği bu Ukrayna takımı bakalım yeni hocası ile nereye kadar gidecek Bizim temsilci ise ligde yeni bir üst sıra kovalamaya da devam etmelidir.

http://www.milligazete.com.tr/haksever’e_yardim/kemal_belgin/kose_yazisi/30871
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 12:36    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2016/09/01/feto-ile-pazarlik-masasina-oturdu

FETÖ ile pazarlık masasına oturdu

"Gizli tanık, Aziz Yıldırım'ın avukatının FETÖ'yle bağlantılı Babatan Hukuk’a gelip yardım istediğini söylüyor. Bu doğruysa Yıldırım, FETÖ ile masaya oturmuştur"

AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Taylar, Beyaz TV'deki Son Söz programında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. İşte o sözler: "Benim üzerimden mağduriyet üretmesin. Tahliye olduktan sonra CNN Türk'te Fethullah Gülen'in kendisi arayıp tebrik ettiğini söyledi. Aziz Yıldırım kendisine kumpas kurduğunu iddia ettiği Gülen'e o gün 'Ey soytarı sen bana kumpas kurdun' deyip telefonu kapatmalıydı.

Sen o gün yüzüne söylemiyorsun, şimdi kalkıp bana kumpas kurdunuz diyorsun. Şike Kanunu'na karşı çıktığım için Aziz Yıldırım bana düşman. AK Parti ona babasının yapmadığını yaptı. Eğer o dönem meclisten o düzenleme çıkmasaydı Aziz Yıldırım bugün başkan değildi.

14 Temmuz'da hazırlanan FETÖ'yle ilgili çatı iddianamede Yağmur isimli gizli tanık 2013 Ocak ayı sonunda Aziz Yıldırım'ın avukatı Abdullah Kaya'nın FETÖ'yle bağlantılı Babatan Hukuk Bürosu'na geldiğini söylüyor. Hukuk bürosunun Abdullah Kaya'ya Yargıtay'da FETÖ'yle bağlantılı abilerin olduğunu ve 2 milyon dolara bu işi çözebileceğini aktardığını, Kaya'nın ise bu teklifi Aziz Yıldırım'a ileteceğini söylediği iddia ediliyor. Gizli tanık, Kaya'nın bir hafta sonra 'Aziz bey bu rakamı çok buldu, ücrette bir iyileştirme yapılabilir mi?' diyerek tekrar geldiğini anlattı.

Bu ne demektir? Bu doğru ise Aziz Yıldırım FETÖ'yle pazarlık masasına oturmuştur."

AZİZ YILDIRIM NEYLE SUÇLAMIŞTI?
"Şamil Tayyar, Kocaeli Milletvekili'ne diyor ki,'Aziz Yıldırım Ergenekon'un kasası' diyor. Bu söylentiler çoğaltılmaya çalışıldı. Söylentilerle beni oraya kanalize etmeye çalıştılar ama başarılı olamadılar. Başaramayınca ellerinde sporda şike kaldı. Şikeyi çıkarırken beni 2010'da gayri resmi dinlemeye alıyorlar."

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 12:42    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Bu skandal örtbas edilemez!..

Geçen hafta içinde Türkiye bir yayıncılık skandalı yaşadı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım iki gün süren anonslardan sonra NTV ve NTVSpor ortak yayınına çıkarak, her zamanki gündem değiştirme taktiği içinde önüne gelene çok ağırsözlerle saldırdı. Konuşmayı yöneten Oğuz Haksever, pek çoklarına göre çanak sorularla, Aziz Yıldırım'a alet oldu.
Konuşma ertesi gün medyada manşetlerde yer aldı. Ağır şekilde suçlanan kulüp başkanları o gün cevap verdiler. Ama bu cevaplar ayni gazetelerde küçük küçük yayınlandı.

Ben Sabah Gazetesinde Aziz Yıldırım'ın "Kin, nefret ve düşmanlık tohumları atarak 6222 sayılı Sporda Şiddeti Önleme Yasası'nı ihlal ettiğini" yazdım ve Cumhuriyet Savcılarını göreve çağırdım.

"Deplasman Yasağı"nın kaldırılması gündemde iken Aziz Yıldırım'ın olayları tahrik eden sözleri, Türkiye'nin siyasal yelpazesinde iki kutupta yer alan iki gazeteyi belki de ilk defa birleştirdi.

Sözcü'de Aziz Yıldırım'ın ağır şekilde itham ettiği 2006 Denizli- Fenerbahçe maçının hakemi Selçuk Dereli, Milli Gazete'de de Kemal Belgin, yayıncı kuruluşu ağır şekilde suçlayan yazılar yazdılar..

Bu yazılardaki soruların hem Yayıncı Kuruluş, hem de Aziz Yıldırım tarafından yanıtlanması gerekirken, iki taraf da bugüne dek sustu.
Oysa ortada bir yayıncılık skandalı vardı. Örtbas edilemezdi.

Bu sorulara mutlak yanıt verilmeliydi.

Bu yüzden iki yazının da ilgili bölümlerini köşeme aldım.

"İsterse canlı yayına bağlansın, tartışalım" diye meydan okuyan Aziz Yıldırım'a karşı hemen NTV'yi arayan Selçuk Dereli'nin, "Bağlandığım reji odası tarafından (Kimlerle neler konuşulduysa bu arada), 15 dakika bekletildim, sonra da yayına alınmadım" iddiası vahimdir.

Dereli'nin Yıldırım'la ilgili soruları vahimdir.

Kemal Belgin'in soruları daha da vahimdir.

Her iki yazar da, köşelerinde "Hodri Meydan" dediler.. Onlara katılıyor, hem yayıncı kuruluşu, hem de Aziz Yıldırım'ı meydana davet ediyorum.
Davet ettiğim başkaları da var.

Türkiye Futbol Federasyonu Aziz Yıldırım'ı derhal ceza heyetine sevk etti. Dün ceza açıklandı. Hiçbir işe yaramayan, Aziz Yıldırım'ın artık alışkanlık haline getirdiği bilmem kaç günlük Hak Mahrumiyeti (Neden mahrum kalıyor acaba) ve Fenerbahçe Kulübü tarafından ödenecek, Aziz Yıldırım'a zerre zararı olmayan para cezası..

Ama bu sevk ve bu cezalar, Aziz Yıldırım'ın suç işlediğinin kanıtı iken, 6222 Sayılı Şiddet Yasası'nı uygulamakla görevli savcılardan hala tek eylem ve söylem duyulmaması da ilginç.

Yargıda Fetö Örgütü temizleniyor..

Bir de Aziz Örgütü mü var acaba?.

Yıldırım'ın bu konuşması, "Deplasman yasağını kaldıralım" isteğini nasıl etkiler?.

Yasak kaldırılırsa, mesela Fener'in ilk Galatasaray, Bursa, Trabzon maçlarında, bu ağır ithamlardan sonra, neler olur, Sayın Savcılarımız düşündüler mi hiç?

..Ve de 6222'nin niçin çıkarıldığını..

Uygulansın diye mi, yoksa "Rafta dursun" için mi?.

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/uluc/2016/09/01/bu-skandal-ortbas-edilemez
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 12:45    Sujet du message: Répondre en citant

Hahaha nasil çirpiniyorlar ezikler kendilerini aklamak için ! Argümanlara bak hele evlere senlik ! Laughing

Aziz Yildirim FETO'yla masaya oturmusmus, hangi boku atayim pesindeler hala.

Sözde $ike davasi münasip yerlerinde patladi ya hazmedemiyorlar, hala tarla sürmede $ike delili ariyor ezikler. Laughing

Ama Sadri Sener 'in FETO'ya bagisladigi 600.000 TL $ike kapsamina girmiyor öylemi ! Laughing Hasssssss....... lan ordan ? Balik tapeleri $ike kapsamina girmiyor ! Yersen ! Yok mu sorustuma açacak saglam Toschak'li bir savci ? Yok mu su 3 kagitçi camiayi sorguya çekecek mert bire savci ? Ha dogruya kaçak savcilari yurtdisina tüydü oyunculari gibi ! Yedikleri nanelerden ötürü hangi delige siginacaklar merak ettim.

Neymis "yüzüne söylemiyormusmus" ! Ulan sorarlar adama alayiniz FETO'ya bagliydi sen neyin literatürünü yapiyorsun, 1993'ten beri bütün kazandiklarin saibeli tarihin, saibelerle dolu, ona buna bok atarak kirli mazini mi temizledigini mi saniyorsunuz siz pabucumun GS'li gastecileri ?

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 13:03    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Citation:

Bu skandal örtbas edilemez!..

Geçen hafta içinde Türkiye bir yayıncılık skandalı yaşadı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım iki gün süren anonslardan sonra NTV ve NTVSpor ortak yayınına çıkarak, her zamanki gündem değiştirme taktiği içinde önüne gelene çok ağırsözlerle saldırdı. Konuşmayı yöneten Oğuz Haksever, pek çoklarına göre çanak sorularla, Aziz Yıldırım'a alet oldu.
Konuşma ertesi gün medyada manşetlerde yer aldı. Ağır şekilde suçlanan kulüp başkanları o gün cevap verdiler. Ama bu cevaplar ayni gazetelerde küçük küçük yayınlandı.

Ben Sabah Gazetesinde Aziz Yıldırım'ın "Kin, nefret ve düşmanlık tohumları atarak 6222 sayılı Sporda Şiddeti Önleme Yasası'nı ihlal ettiğini" yazdım ve Cumhuriyet Savcılarını göreve çağırdım.

"Deplasman Yasağı"nın kaldırılması gündemde iken Aziz Yıldırım'ın olayları tahrik eden sözleri, Türkiye'nin siyasal yelpazesinde iki kutupta yer alan iki gazeteyi belki de ilk defa birleştirdi.

Sözcü'de Aziz Yıldırım'ın ağır şekilde itham ettiği 2006 Denizli- Fenerbahçe maçının hakemi Selçuk Dereli, Milli Gazete'de de Kemal Belgin, yayıncı kuruluşu ağır şekilde suçlayan yazılar yazdılar..

Bu yazılardaki soruların hem Yayıncı Kuruluş, hem de Aziz Yıldırım tarafından yanıtlanması gerekirken, iki taraf da bugüne dek sustu.
Oysa ortada bir yayıncılık skandalı vardı. Örtbas edilemezdi.

Bu sorulara mutlak yanıt verilmeliydi.

Bu yüzden iki yazının da ilgili bölümlerini köşeme aldım.

"İsterse canlı yayına bağlansın, tartışalım" diye meydan okuyan Aziz Yıldırım'a karşı hemen NTV'yi arayan Selçuk Dereli'nin, "Bağlandığım reji odası tarafından (Kimlerle neler konuşulduysa bu arada), 15 dakika bekletildim, sonra da yayına alınmadım" iddiası vahimdir.

Dereli'nin Yıldırım'la ilgili soruları vahimdir.

Kemal Belgin'in soruları daha da vahimdir.

Her iki yazar da, köşelerinde "Hodri Meydan" dediler.. Onlara katılıyor, hem yayıncı kuruluşu, hem de Aziz Yıldırım'ı meydana davet ediyorum.
Davet ettiğim başkaları da var.

Türkiye Futbol Federasyonu Aziz Yıldırım'ı derhal ceza heyetine sevk etti. Dün ceza açıklandı. Hiçbir işe yaramayan, Aziz Yıldırım'ın artık alışkanlık haline getirdiği bilmem kaç günlük Hak Mahrumiyeti (Neden mahrum kalıyor acaba) ve Fenerbahçe Kulübü tarafından ödenecek, Aziz Yıldırım'a zerre zararı olmayan para cezası..

Ama bu sevk ve bu cezalar, Aziz Yıldırım'ın suç işlediğinin kanıtı iken, 6222 Sayılı Şiddet Yasası'nı uygulamakla görevli savcılardan hala tek eylem ve söylem duyulmaması da ilginç.

Yargıda Fetö Örgütü temizleniyor..

Bir de Aziz Örgütü mü var acaba?.

Yıldırım'ın bu konuşması, "Deplasman yasağını kaldıralım" isteğini nasıl etkiler?.

Yasak kaldırılırsa, mesela Fener'in ilk Galatasaray, Bursa, Trabzon maçlarında, bu ağır ithamlardan sonra, neler olur, Sayın Savcılarımız düşündüler mi hiç?

..Ve de 6222'nin niçin çıkarıldığını..

Uygulansın diye mi, yoksa "Rafta dursun" için mi?.

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/uluc/2016/09/01/bu-skandal-ortbas-edilemez

FB kursunlandiginda hangi delige siginmistin Kilcal efendi sorarlar adama ?

Senin katillikte tez cazan taraftarin adam öldürürken 6222 nolu yasa aklina gelmis miydi Kilcal efendi ?

FB'li taraftar yerde oldugu halde FETO polisinden suratina tekme yediginde yediginde 6222 n°lu yasa aklina gelmis miydi ?

Senin hooligan taraftarin Florya'da FB'nin 15-16 yasindaki gencecik çocuklara dayak atarken $iddet yasasi aklina gelmis miydi Hilcal efendi ?

Aziz Yildirim örgütü diye bisey yok o size ait olan bisey kandi pisliklerinizi baskalarina bulastirmayin. Aziz Yildirim $ike den hüküm giymedi pabucumun gastecileri, sözde örgütten yedi hükümü ! Yaslilik iste saçmalamasyoncda sinir tanimiyorlar bi kere ! Laughing

Temizlik A.Yildirim'dan degil o MHK'da TFF'de, Etik kurulunda GS/TS karisimli FETO elemanlarini temizleyerek baslayacaksiniz ! O zaman görürüz bazilarinin hak ettigi yeri.

Hodri meydan Hilcal Uluç, var misin ?

Malatya, Zalad'lari, kaleci Ferhat'lari, Denizli'de dolasan dolar dolu çantalari konusalim mi Hilcal efendi ? Ne dersin ? Laughing

Konusursam Denizli'deki sampiyonluk el degisir diyen Ümït Karan'i konusalim mi Hilcal dede ?

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Sep 2016 19:16    Sujet du message: Répondre en citant

F.Bahçe'den Fatih Altaylı'ya cevap!

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Fatih Altaylı'nın hakkında önemli ifadeler kullandı.

İşte F.Bahçe'nin Altaylı ile ilgili yaptığı açıklama:

Fatih Altaylı isimli, dinlediğini anlayamayacak derecede gözüne perde inmiş, fanatizmi spor medyasına sokan şahsın Exclamation bir televizyon kanalına yapmış olduğu açıklamalar hususunda aşağıdaki yazılı açıklamanın yapılması zarureti hasıl olmuştur.

3 Temmuz 2011 Sözde Şike Operasyonu sürecinde günlerce televizyonlarda FETÖ/PDY mensupları, onun işbirlikçileri, fanatizm adına bu grubun değirmenine su taşıyan kişi ve kuruluşlar günlerce şike kumpasının kamuoyunda benimsenmesi adına faaliyette bulunmuş, tek taraflı yayınlarla Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Başkanı’nın ve mensuplarının sahip olması gereken masumiyet karinesinin ve temel insani-hukuki hakların adeta ırzına geçerek kişilik linçi yapmıştır. Bu süreç içinde bir kez bile FETÖ/PDY’yi diline dahi alma cesaretini göstermeyen bu kişiler çok ilginçtir ki Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın NTV’de katıldığı bir program sonrasında harekete geçmiş, FETÖ/PDY’nin baş yapıtı olan Fenerbahçe Kumpası’nı meşrulaştırabilmek adına fütursuzca bir çaba içine girmiştir.

"KİMSE GEÇMİŞİNDEN KURTULAMAZ"

Bu kişiler arasında Fatih Altaylı isimli şahsı görmek bizim için hiç de şaşırtıcı değildir. Yazdığı her yazısında küfrü ve hakareti mubah gören, Türkiye’nin alışık olduğu FETÖ yöntemleriyle algı manipülasyonu konusunda uzmanlaşmış, FETÖ üyesi polislerle o dönem Genel Yayın Yönetmenliği’ni yaptığı gazetede, hiçbir evrensel hukuk değerleriyle bağdaşmayacak yayınlara müsaade eden bu şahsı hala yazılı ve görsel medyada baş köşede tutanlar bilmelidir ki, yıllardır sesimizi duyurmaya çalıştığımız FETÖ’nün empoze ettiği eski Türkiye alışkanlıkları, artık toplumun tüm kesimlerince şiddetle reddedilmektedir. Gün Fenerbahçe’ye kumpas kuranlar için hesap verme, yaptıklarının bedelini ödeme günüdür. Ayrıca bilinmelidir ki kimse “yanılmışım, kandırıldım, pişmanım” diyerek geçmişte yaptıklarının hukuki sorumluluklarından kurtulamayacaktır.

NTV’de Başkanımız tarafından yapılan çağrı çok açıktır. Fenerbahçe Spor Kulübü dahil tüm kulüpler geçmiş yıllara dönük olarak incelenmeli, mali kayıtları ve FETÖ/PDY ile olan para trafikleri araştırılmalıdır. Bu çağrıdan rahatsız olanların aynı anda harekete geçmiş olması bizim için hiç de şaşırtıcı değildir. Ayrıca, Başkanımız söz konusu şahsın bahsettiği ve soru sorduğu konuları zaten yayında açıklamış, merak edilenin fazlasını anlatmıştır. Bahse konu şahsın, ahlaki ve tarafsız gazetecilik anlamında vasatın üzerine çıkamamasının bir nedeni de anlaşılıyor ki dinlediğini (eğer dinlediyse) idrak edememesidir.

FETÖ/PDY mensupları, işbirlikçileri, fanatizm adına onların değirmenine su taşıyanlar tarafından 3 Temmuz’da her birine kahramanlık payesi verilen, Türk Futbolu’nu kurtaran yargı mensupları olarak gösterilen, 17.03.2010 tarihinde kulübe üye yapılan yargı mensuplarının bu tarihte (17.03.2010 tarihinde) FETÖ/PDY mensubu olduklarına dair Fatih Altaylı’nın elinde bir delil var mıdır? Varsa bu delili o tarihte devlet ile paylaşmış mıdır? Paylaşmamış ise bunun nedeni nedir? Fenerbahçe Spor Kulübü linç edilirken Fatih Altaylı nerededir? Bugün söz konusu şahıslar için söylediği sözleri o tarihte söylemiş midir? Söylememiş ise sebebi nedir? Benzer şekilde Emre Belözoğlu’nun da Fenerbahçe’de ya da Galatasaray’da oynadığı dönemde, ya da bugün FETÖ/PDY üyesi olduğu yönünde elinde bir delil var mıdır? Fatih Altaylı elinde buna ilişkin bir delil varsa devlet ile paylaşmış mıdır? Yoksa tıpkı 3 Temmuz’da olduğu gibi iftira atarak, karalayarak FETÖ/PDY’nin Türk Futbolu’ndaki gerçek mensuplarını korumak adına bir misyon mu yüklenmiştir?

"AÇIK AÇIK KONUŞULMALIDIR"

Bahse konu şahıs, yazısında ve söylemlerinde tarafımıza “Fenerbahçe yönetim kurullarına aldığın kaç FETÖ’cü vardı?” sorusunu yöneltmiştir. Bizler, bu konuda herhangi bir bilgi sahibi değiliz. Ancak ahlaklı ve şerefli bir insanın yapması gereken, eğer Fenerbahçe Yönetim Kurulları’nda FETÖ’cülerin yer aldığı iddiası ulusal bir gazete ve televizyonda ifade ediliyorsa, tıpkı Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi, FETÖ üyesi olduğunu düşündüğü kişilerin isim listesini açıklaması ve savcılığa bu kişilerle ilgili suç duyurusunda bulunulmasıdır. Algı manipülasyonu konusunda uzman Fatih Altaylı, karnından konuşmak yerine isim vermeli, algı manipülasyonunu bir kenara bırakarak açık açık konuşmalıdır.

Fatih Altaylı’ya tek tavsiyemiz, artık Fenerbahçe taraftarının aklına ve kamuoyuna hakaret etmeyi bırakmasıdır. Fenerbahçe taraftarı takımına karşı yapılan haksızlığı asla unutmaz. Altaylı gibi fanatiklerin kirli amaçlarını anlar ve bu anlayış ile sonuna kadar mücadele eder. Bu bağlamda Denizli’de yaşanan hadise maça 16 dakika uzatma süresinin eklenmesi değil, 16 dakika uzatma oynanmasına sebebiyet veren hadiselerin oynanan müsabakaya olan etkisidir. Bu şekilde UEFA’ya bağlı ülke federasyonlarından her hangi birinde yaşanmış bir başka şampiyonluk hadisesi varsa Altaylı bunu da paylaşmalıdır.

Bugün medyaya yansıyan görüntüler çok açık bir şekilde FETÖ/PDY’nin Türk Futbolu’na doğrudan müdahale ettiğinin en açık kanıtıdır. İstanbul Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılmış olan soruşturma da buna ilişkindir. Altaylı’nın yürüyen soruşturmaya yönelik bu açık eylemi tıpkı diğerleri gibi FETÖ/PDY’nin Türk Futbolu’ndaki yapılanmasının ortaya çıkarılmasına karşı başlatılmış bir medya çalışmasıdır.

"HER ZAMAN BU İŞİN PEŞİNDE OLACAĞIZ"

Buradan bir kez daha, Fenerbahçe Spor Kulübü dahil olmak üzere tüm kulüplerin geçmişe dönük olarak ilgili devlet kuruluşları eliyle incelenmesi, FETÖ/PDY ile olan para trafiklerinin, ilişkilerinin ortaya çıkarılması çağrısında bulunuyoruz. Bu konudaki ısrarlı çağrımız, önümüze hangi engel konulursa konulsun, sonuç alınana kadar yenilenecektir.

Fatih Altaylı’nın İstanbul Cumhuriyet Savcılığı eliyle yürütülen soruşturmayı karartmaya yönelik girişimi ve 100 yıllık kulübümüz ile FETÖ/PDY’i irtibatlayan açıklamaları sebebi ile Altaylı hakkında suç duyurusunda bulunulacağını kamuoyunun dikkatine sunarız.

http://www.hurriyet.com.tr/f-bahceden-fatih-altayliya-cevap-40213851

NOT : hayret mi hayret, bunu Hürriyet'te 2010'dan beri spor servisini yöneten ve azili GS taraftari olarak bilinen Mehmet Arslan gibi bir sahis bu bildiriyi nasil yayinlar !?! Yoksa ayar mi yedi ikdidardan ?
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 05 Fév 2017 2:28    Sujet du message: Répondre en citant

suite >>> http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=318113

Laughing
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 05 Fév 2017 9:50    Sujet du message: Répondre en citant

Eeee geçen gün gariban pilot takima 6 gol atip, kendini dev aynasinda galaksi takimi zannedenler dün birileri havalarini aliverdikten sonra hedef saptirarak Aziz Yildirim'a saldirmak, ezikligin baska bir örnegi olsa gerek.

Sallayin bakalim FETOS'nun kuklalari. Size anca bunlar yakisir.
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante
Page 7 sur 10

Sauter vers: