309 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 309
Membre(s) : 0
Total :309

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 1 jour, 05h34:35
murat_erpuyan : 1 jour, 05h36:59
SelimIII : 1 jour, 19h01:31
Salih_Bozok : 4 jours
cengiz-han : 4 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Aziz Yildirim
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Aziz Yildirim
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 09 Fév 2017 20:20    Sujet du message: Répondre en citant

Tüpçü federasyonu amacina ulasti.

Cezalar Van Persie'ye ve FB'ye kesildi, neymis efendim seyirciye hakaret etmismis, sonuç 3 maç. Shocked

Not : Melo denen futbol teröristi sadece kinanmisti dilini asagi yukari her maçta çikardiginda, herhangi bir ceza almamisti. Hangi yüzle cezalandiriyorsunuz RVP'yi ulan ?

Tosiç mi ? Utanmasalar altin madalya takacaklar seref yoksunlari.

Rakibe kafa atma, yetmedi, yerdeki oyuncuya bir de tekme, yetmedi, kirmizi kart görmesinden sonra soyunma odasinin yolunu tutacakken, baskasinin akreditasyon kartiyla sahada kalarak sicilini kabartan bu kasap, sadece 4 maçla siyiriyor, video görüntüleri mevcutken. Temsilci görmemiş ! *** senin gibi temsilciye.

Yetmedi ! Senol Günes denen futbol teröristi, Kjaer'in suratina yapisiyor, sadece 1 maçla yirtiyor.

Yetmedi ! Tinerci seyirci sahaya atliyor Volkan'i linç etmek için, Tüpçünün Bestasi sadece 1 maçla ve 30000 TL cezayla yirtiyor, maç Vodafonarena'da, ama FB 50000TL'lik cezaya çarptiriliyor. *** senin gibi federasyona ben.

Allah topunuzun 1000 belasini versin TFF ve saz ekibi.

Ben böyle ülkenin taaaaa ***

"ADALET BEKÇILERI" (!) söz sizin....
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
opak
Admin
Admin

MessagePosté le: 10 Fév 2017 18:31    Sujet du message: Répondre en citant

Yukaridaki yazinin AY denen kisiyle ne alakasi var? AY = FB mi?

Yazik FB'ye! AY gider birgun, FB kalir...

Fanatiklik boyle bir sey iste! Adamin gozune perde iniyor!
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 10 Fév 2017 18:49    Sujet du message: Répondre en citant

opak a écrit:
Yukaridaki yazinin AY denen kisiyle ne alakasi var? AY = FB mi?

Yazik FB'ye! AY gider birgun, FB kalir...

Fanatiklik boyle bir sey iste! Adamin gozune perde iniyor!

Ulan Aziz Yildirim topigini açan ben miyim, FB topigini açan ben miyim ?

Aziz Yildirim'i savunan kim sportif açidan ? Idareci olarak da öyle simdi, kimse savunmuyor. Ama adama iftira atildimi isin boyutu degisir, bosu bosuna içerde yatti suçsuz oldugu halde kaçmadi ülkeden. Iftiraya kurban gittigi, basindan beri belliydi. Hiç olmasa bazilari gibi FETO'nun köpegi asla olmadi. Burda hala FETO'nun Enkizisyon mahkemelerinin tapelerini savunanlar var. Hala "gerçek" (!) sananlar var. Exclamation

Ilk firsatta bindiyorsunuz, niye su an yapilan rezilliklere sesiniz çikmiyor, fanatiklik iste dimi, insanin gözünü kör ediyor, gördün mü ne kadar kolay asansörü geldigi yere tekrar göndermek !
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Fév 2017 2:06    Sujet du message: Répondre en citant

Hurriyet 29 02 2017
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Fév 2017 9:54    Sujet du message: Répondre en citant

Allah'in FETO yalakacilari, "asker kaçagi" deyimini duyduklari zaman orgazm oluyorlar ! Exclamation

3 kagitçi kulüpleri yine 3 kagitçiligiyla ele verdigi zaman sus pus olurlar. Dimi atgözlüklü kedicik ? Perde iner gözlerinize dimi, FETO'cular ? Ne o, iki-üç tane oyuncuyu ihraç ederek aklandiginizi mi saniyorsunuz siz ?

Yemezler abisi, ilk önce 20 yildir FETO'yla yaptiginiz 3 kagitçiliklari temizleyeceksiniz Aziz Yildirim'a gelmeden önce.

Hasssss ...... ordan derler !
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Fév 2017 9:58    Sujet du message: Répondre en citant

Aziz Yildirim'in sözde asker kaçakçiligi sizin yaptiginiz pisliklerin yaninda devenin kulaginda pire kalir, pislik okyanusunuzda damla kalir.
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 22 Fév 2017 2:07    Sujet du message: Répondre en citant

Laughing
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 22 Fév 2017 2:46    Sujet du message: Répondre en citant

http://www.hurriyet.com.tr/emre-belozoglu-da-cemaatciydi-40372788
Citation:

Emre Belözoğlu da cemaatçiydi

Bloomberg HT'de Fatih Kuşçu'nun sunumuyla yayınlanan "Spor Saati" programının yorumcusu Fatih Altaylı, "Futbolda şikede kumpas" davasının ardından açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım'a cevap verdi.
Altaylı, "Cemaatçileri kulübe üye yapan Aziz Yıldırım'ın 'cemaate karşıydım' deme hakkı yok" ifadesini kullandı.

"HAKAN ÞÜKÜR VE ARİF ERDEM KADAR EMRE BELÖZOÐLU DA CEMAATÇİYDİ"

Aziz Yıldırım cemaatçi bir sürü emniyet mensubunu, bir sürü kişiyi bu kulübe üye yaptıysan sen de 'cemaate karşıydım' deme hakkına sahip değilsin. Bunların terör örgütü olduğunu biliyordun, falan demiyorum. Katiyen böyle bir iddiam yok. O zamanlar cemaat makbuldü, sen de öyle yaptın. Fenerbahçe, İstanbul'da görev yapan üst düzey kamu görevlilerin hepsini kulübe üye yapar, çıkıp yapalım. Galatasaray bunu pek yapmazdı eskiden. Özellikle Adnan Polat döneminde bunlar yapıldı. Galatasaray bunların bir kısmını attı, bir kısmını da atacaktır diye düşünüyorum. Cemaatçi kulüp olarak Galatasaray'ın gösterilmesine çok kızıyorum. Kardeşim kim değildi? Galatasaray'da yönetimde yoktu mesela ama futbolcularda vardı. Peki mesela Emre Belözoğlu cemaatçi değil miydi Fenerbahçe'de oynayan. Net bilinen bir şey. Arif Erdem, Hakan Þükür ne kadar cemaatçiyse Emre de o kadar cemaatçiydi. Bu cemaatciler o zamanlar makbul insan olarak gezinip futbolcuları, ünlüleri kendi içlerine katıyorlardı. Biz küfür yedik, dinlendik ama bir gün teslim olmadık."

Hakan Sukur (hiç sevemedim kendisini) ve Arif Erdem için GSK'den ihraç için girisim yapilmis. Son karar Genel Kurul'un ki ben katilabilirsem orada da HAYIR derim...

HS'u FG kontenjanindan milletvekili yapani memnun etmek için GSK tarihine geçmis bir adami atmak bana uygun gelmiyor...
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 22 Fév 2017 9:24    Sujet du message: Répondre en citant

Exclamation

Bu yaziyi buraya koyacagindan adim gibi emindim.

Tek yaptigi/bildigi sey, FB komleksi tavan yapmsi ezik bir GS'li yazarin yazisini buraya kopyala yapistir yapmak. Laughing

Ergen de beyin mi var, nöron mu kalmis, FB bunun ebesini seve seve kafayi yemis ! Laughing

Bu kadar mi ezik olunur ya !?! Exclamation

Emre üzerinden sevgili GS'lerini aklamaya çalisiyorlar, bu ne çirpinis, bu ne telas ! Laughing

Bir : Ulan pabucumun frankofon (M)Altayli'si, sormazlar mi Emre'nin cemaatçi oldugunu yeni mi ögreniyorsun ? FB'ye geldigi zaman mi ögrendin cemaatçi oldugunu ????

Iki : cemaatçi emniyet mensubu kisilerin alninda mi yaziyordu cemaatçi olduklari ? Senin Adnan Polat tarafindan -bugün kaçak $ike yaftasini FB'ye yapistiran- Zekeriya Öz'ü haksiz kazanç amaciyla kongre üyesi yapildigi zaman neden sesin çikmadi ? Aziz Yildirim onlari senin ezik kulübün gibi haksiz kazanç amaciyla mi üye yapmis, söyle lan ? Ne faydalari olmus FB'ye ?

Üç : senin 3 kagitçi kulübünün cemaat ile iliskileri 20 senedir kamuoyunun malumu, hala utanmadan niye o pis agzini açiyorsun ?

Dört : Madem sözü almisken, Ulusoy'lu FETO'lu saibeli kazançlardan da bahsetseydin ya ? Lütfü'lerin Helvaci'larin Ebru'larin yedikleri nanelerden de bahsetsene ? N'oldu oturma organin yemedi mi diye sorarlar ?

Exclamation

Idea
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 22 Fév 2017 22:43    Sujet du message: Répondre en citant

İşiniz gücünüz kalmadı, böyle siktiri boktan şeylerle polemik yapıyorsunuz...eee devam edin bu üretkenliye!!!!!!!!
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 08 Mai 2017 0:37    Sujet du message: Répondre en citant

Askerden kaçmak için evrak duzenleyen ama sonra para yatirip askerlikten kurtulan adam yine one çikmis.

Ukalalik ve kendi begenmislikte zirve yapan E. T. denen adamin yazisinin altina imzami koyabilecegim aklimdan geçmezdi. !
Laughing

Citation:

Erman Toroğlu çıldırdı! "Aziz Yıldırım kimsin lan sen!"
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Yakın Doğu Üniversitesi - Fenerbahçe maçında yaşanan olaylarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım'a adeta ateş püskürdü.
Adam bir daha olursa yine döverim diyor ya. Kimsin lan sen bir daha döveceksin rakip kulüp başkanını?
"Türkiye'de adalet olsaydı seni çoktan yakalarlardı. Yeter abi, kim lan bu Aziz Yıldırım!"
Ben ona lan diyorum çünkü o da rakibe de lan diyor. Ben de sana kimsin lan sen rakip kulüp başkanını dövüyorsun diyorum.
Ama sen haklısın Aziz Yıldırım. Türkiye'de ne savcı var ne de hakim var. Senden korkuyorlar Aziz Yıldırım. Türkiye'de savcılar, hakimler, adalet bakanlığı senden korkuyor.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/galeri-40450282

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 08 Mai 2017 8:00    Sujet du message: Répondre en citant

Exclamation

Kabzimal Er-mal diyorki : 15 temmuzdan önce hakim/savci vardi simdi ise yok diyor. Exclamation

Kopyala / Yapistir uzmani, atini seven Cengiz de, hemen baliklama atlamis habere, olayin "A"sini "B"sini ögrenmeden.

Bugün hiç bir FB'li -ben dahil- bu ruh hastasi gizli GS ajani A.Yildirim'i sevmesede, hak vermemek elde degil.

Bu pislik herifleri su RTÜK niye s***** etmiyor ekranlardan merak ediyorum.

Düsünün ki rakip basket takiminin baskani bir kulübe küfür etmek için parali tinerci BJK taraftari tutup FB aleyhine küfür yagdiracak ondan sonra sütten çikmis akkasik rolüne bürünüp rakip baskanin eline sikmaya gidecek, yok öyle hikaye. Tokat az bile o küstah herife, ben olsam agzini burnunu dagitirdim orda, ne pahasina olursa olsun.

Arti, hala kontratli olan FB oyuncularina maçtan önce ayartmaya çalismis.

Dolayisiyla ucuz kurtulmus.

http://www.ntv.com.tr/video/spor/aziz-yildirim-yasananlari-anlatti,pPbqspgtEUWwP41HfPHWjA

8' dakkadan itibaren olayin püf noktasi ortada , buyur FETÖsarayli cengiz
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 10 Mai 2017 0:28    Sujet du message: Répondre en citant

Oui, ce n'est pas bien mais bon qui n'aurait pas fait!

Décidément AY et RTE de certains FB'li!

Embarassed
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 10 Mai 2017 8:09    Sujet du message: Répondre en citant

Ecoute mon grand, il fut un temps où vous aduliez un certain Melo -qui enregistrait à son actif les pires "pislik'eries" - qui avait tabassé l'Espagnol Riera, en l'enfermant dans les vestiaires de votre stade beles ! Alors à un moment, il faut cesser cette indignation sélective, tu ne crois pas ?

Je répète pour que de soit bien clair, comme de l'eau de roche, le crédit d'Aziz Yildirim, cela fait fait belle lurette qu'il est fini aux yeux des fans du Fener et nous avons hâte qu'il dégage pour laisser sa place à un Koç, un Sahenk ou encore un Saran.

Tu nous renvoies sans cesse, RTE à la tronche, mais tu occultes un peu prématurément votre adoration envers l'Oncle de Pensylvanie avec lequel vous avez gagné quand même une ribambelle de titres injustes.

La poutre et la paille !?! Je pense que t'as compris...
SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Juil 2017 11:51    Sujet du message: Répondre en citant

Terim adam dovmeye gidip dayak yeyip dondu, gundeme oturdu.

A.Y. de gundmei kaptirdgina bozulmus olmali :

Citation:

Sinyal vermeyen sürücü, Aziz Yıldırım çıkınca...
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine kırdı. Motosiklet sürücüsüne ağır hakaretlerde bulunan Yıldırım'ın ve korumalarının tartışma anları kask kamerasına yansıdı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/792809/Sinyal_vermeyen_surucu__Aziz_Yildirim_cikinca....html

RTE'nin ulkesinde sasilacak bir durum degil.
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante
Page 9 sur 10

Sauter vers: