267 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 267
Membre(s) : 0
Total :267

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 18h59:43
murat_erpuyan : 19h02:07
SelimIII : 1 jour, 08h26:39
Salih_Bozok : 3 jours
cengiz-han : 4 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Aziz Yildirim
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Aziz Yildirim
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
opak
Admin
Admin

MessagePosté le: 05 Fév 2017 19:32    Sujet du message: Répondre en citant

Neyin Krali saniyor kendini bu herif bilmem ama zaytung gibi mizah yapan bir siteden alinmis bir resmi bahane ederek GS'a kinini kusuyor.

Dinime kufreden bari diye baslayan deyis geliyor aklima. Ulan Aziz Yildirim denilen, sikeci (tarla surup, radara yakalanan), sahtekar (asker kaçakliginda duzenlettigi sahte belge) birisini savunacak kadar aklini kaybetmis. Allah'tan birçok FB'li dostum var da genelleme yapmayacagim.

Haa, bir de GS Turkiye'de basarilarini FG tarikatina bagli, be adam, GS Turkiye'de basarili oldugu yillarda, Avrupa'da da firtina gibi esti. Hala 23. sirada, FB ya da BJK'nin çok onunde... Feto Avrupa kupalarinda da mi etkili oldu.

Tabii uçkagitci birine tapinca herkesi kendi gibi saniyor adam.

Not : Ben GS'liyim evet; GS bu tur islere hiç karismadigini iddia edecek kadar aptal degilim, hatta super enayice yapilmis pisliklerden de utanç duydum...
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 05 Fév 2017 20:17    Sujet du message: Répondre en citant

opak a écrit:
Neyin Krali saniyor kendini bu herif bilmem ama zaytung gibi mizah yapan bir siteden alinmis bir resmi bahane ederek GS'a kinini kusuyor.

Dinime kufreden bari diye baslayan deyis geliyor aklima. Ulan Aziz Yildirim denilen, sikeci (tarla surup, radara yakalanan), sahtekar (asker kaçakliginda duzenlettigi sahte belge) birisini savunacak kadar aklini kaybetmis. Allah'tan birçok FB'li dostum var da genelleme yapmayacagim.

Haa, bir de GS Turkiye'de basarilarini FG tarikatina bagli, be adam, GS Turkiye'de basarili oldugu yillarda, Avrupa'da da firtina gibi esti. Hala 23. sirada, FB ya da BJK'nin çok onunde... Feto Avrupa kupalarinda da mi etkili oldu.

Tabii uçkagitci birine tapinca herkesi kendi gibi saniyor adam.

Not : Ben GS'liyim evet; GS bu tur islere hiç karismadigini iddia edecek kadar aptal degilim, hatta super enayice yapilmis pisliklerden de utanç duydum...

Ulan senin camiandan baska $ikeci krali yok bu ülkede, at gözlüklerini çikarip da tekrar bak istersen. Ama sana olsa olsa göz degil beyin lazim, beyin.

Gel de küfür etme bunlara simdi. Ulan neyin $ikesi ? 3 temmuz bir kumpasti evladim, bunu sizin aklibasi yerinde olan GS'liler bile kabul ediyor, sizin gibi Ultragerizekalilar disinda. davanin savcisi, hakimi medya saksakçisi kaçmis veya içerde, tutturmus hala tarla sürme neresiyle anliyorsa ! Laughing

Dinle kel alaka, mecbur musun dini karistirmak ikide bir, baska bildiginiz sey yok mu sizin ? Ulan sizin gibiler siçti bu Fransa'nin agzina.

3 kagitçilik sizden sorulur abisi, küçük yatirimcisini dahi kaziklayan, borsa manipülasyonlari yapan, usulsüz sermaye artirimlari yapan bir camianin mensubu baska bir camianin baskanina saydirmadan önce en az iki kere düsünmesi lazim bu saçmalamasyonlari söylemeden önce.

Aziz Yildirim'in savunacak bir yeri kalmadi sportif açidan, bu dogru, ama SANA NE LAN, senin gibi eziksaraylilara mi kalmis ahlak dersi vermek ? Asker kaçagimismis ? Ulan a kara cahil, hadi yapmamis diyelim, veya parasini vermis ve yapmis sayilmis, veya belirli bir saglik nedeninden dolayi yapamamis. Devletin kaybi hadi 10.000 euro olsun. Aziz Yildirim'a saydirmadan önce bunu söyleyen camianin taraftari kendi kulübünün yaptigi pisliklerden haberdar mi acaba ?

Ulan a utanmazlar, kaç para vergi ödediniz son 10-15 yilda söylesene ? FB kulübü 400 milyon vergi ödemis bu bahsettigim zaman içinde. Sen kime ders vermeye kalkisiyorsun ? Asker kaçagi bir vatan hainiyse, vergi kaçiran ne oluyor, sütten çikmis akkasik mi ?

Iste böylelerin terbiyesini vereceksin ki bi daha saçmalamasin.

Evet efendim, içerde, TC sinirlari içinde, FETO sayesinde onca haksiz kazanç elde ettiniz, futbola ister yakin, ister uzak olsun, bi insan bunu rahatlikla anlayabilir, atgözlüklüler hariç. Hakem atamalarina bakmak yeterli, MHK baskanlarinin hangi kulübün taraftari oldugunu bakmakla yeterli, hatta TFF baskanlarinin kimliklerini bakmakla yeterli.

O 3 temmuz operasyonu olmasaydi FB'nin anca mokunu yerdiniz ulasamazdiniz, 4-5 sene ligi domine edecek bir takimi vardi. Ertesi sene bile onca yildiz oyuncusunu kaybetmesine ragmen ligi kafa kafa bitirdi sagolsun eyyamci Cüneyt Cakir sapkadan tavsan çikarircasina eziklere bi sampiyonluk hediye ettide garibanlar 23. siradalar simdi. Ama gel de bu tip cahillere anlat bunlari. Essegin kiçina laf anlatmak gibi bi seye es deger.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 05 Fév 2017 20:42    Sujet du message: Répondre en citant

Bu kedicik basaridan bahsediyor. Misal 2015'te sampiyon olduklari sene, 34.haftaya kadar tek kirmizi kart görmemis bir takimin taraftari gelmis basari kelimesini agzina aliyor utanip sikilmadan ! Komedi...

Merak etme biz de seyrettik o sezon maçlari, ama bizde atgözlük yoktu o siralarda. Muslera dahi, Melo denen clebard olsun, o sezon en az 5-6 kirmizi kartlari vardi (o iit Italya'da kirmizi kart manyagi yaptilar, eee orda Yusuf naomoglu'nun hakemleri yok tabii). Ama ne hikmetse MHK baskani Yusuf Namoglu ve talimatli hakemleri tek bir kirmizi kart çikarmadilar. Yetmedi, rakip kalecilerin kolunu kisaltma operasyonu bile düzenlediler ! Ama gel gör ki sike yapan "tarla süren" oluyor. Laughing

Ne derler biliyor musun senin gibilerine ? Hadi lan ordan derler. Opak misin degisik sey misin nesin ?

Kim miyim ? Senden bazi konularda, basta futbol olmak üzere, kat kat daha bilgili olan birisi.

Bu konulara girmeden önce bilgi sahibi olacaksin. Sen kraldan daha kralci olmaya kalkisirsan, defterini dürerler böyle iste.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 05 Fév 2017 22:32    Sujet du message: Répondre en citant

Ayrıca, geçenlerde Aziz Yildirim'la ilgili ikide bir kösesinde ağlayıp duran, savcilara 6222 nolu yasa doğrultusunda suç duyurusunda bulunan, bunak Hincal Uluç, bu gece yasanan rezilliklerle ilgili ayni yönteme basvuracak mi bakalim ? Erman Toroglu, Senol Günes, Tosic, tinerci 8JK taraftarı hakkında 6222'den bahsedecek mi ?

Bekliyoruz, FB kompleksli Hincal Uluç efendi. Hodri meydan.

Iste böyle rezil kepaze olursun.
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 0:11    Sujet du message: Répondre en citant

Fanatiklikten aklini yitirmis yaratik yine kusmus!

2015 GS sampiyonlugundan bahsediyor, opak rumuzlu kisi radara yakalanmadan onceki Avrupa macerasindan. Eh akil gidince.

Tabii ki kumpasti, AY ile para paylasamamkta, AY'yi FB ile vurma aptalligina kalktilar. Ama nasil RTE'nin telefon konusmalari gerçekse AY'nin tarla surmeleri ve de radara yakalanmalari da o kadar. Simdi FB'lileri kazanmak için AY için ozel askerlik yasasi çikardilar neredeyse ve tabii isi Feto'ya yukleyip piru ak oldular. Senin gibi aklini yitirmisler de bir guzel yiyor.

AY'den devletin kaybi 10 bin mis. Ben paradan bahsetmiyorum. AY'nin askere gitmemek için sahte belge kullanmasindan sozediyorum. Hani qui vole un oeuf vole un boeuf hikayesine gonderme yapiyorum.

Ulan koskoca FB AY'nin mali ki tapiyorsun adama.

Bak Van persil bile ne kadar çirkef olmus AY'nin takiminda gorduk. Salak Tosic de tongaya bir guzel dustu. Van P sanki kursun yemis gibi yere serildi. AY nin ruh haliyeti takima yansimis.

Tuh yine adam yerine koyup cevap verdim sana, benimki de salaklik. Neyse.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 0:29    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Fanatiklikten aklini yitirmis yaratik yine kusmus!

2015 GS sampiyonlugundan bahsediyor, opak rumuzlu kisi radara yakalanmadan onceki Avrupa macerasindan. Eh akil gidince.

Tabii ki kumpasti, AY ile para paylasamamkta, AY'yi FB ile vurma aptalligina kalktilar. Ama nasil RTE'nin telefon konusmalari gerçekse AY'nin tarla surmeleri ve de radara yakalanmalari da o kadar. Simdi FB'lileri kazanmak için AY için ozel askerlik yasasi çikardilar neredeyse ve tabii isi Feto'ya yukleyip piru ak oldular. Senin gibi aklini yitirmisler de bir guzel yiyor.

AY'den devletin kaybi 10 bin mis. Ben paradan bahsetmiyorum. AY'nin askere gitmemek için sahte belge kullanmasindan sozediyorum. Hani qui vole un oeuf vole un boeuf hikayesine gonderme yapiyorum.

Ulan koskoca FB AY'nin mali ki tapiyorsun adama.

Bak Van persil bile ne kadar çirkef olmus AY'nin takiminda gorduk. Salak Tosic de tongaya bir guzel dustu. Van P sanki kursun yemis gibi yere serildi. AY nin ruh haliyeti takima yansimis.

Tuh yine adam yerine koyup cevap verdim sana, benimki de salaklik. Neyse.

Bak kendini ne güzel de tanimliyorsun. Laughing

Fanatikin önünde gideni sensin aslinda Ultramal. Haberin yok.

Birak tarlayi marlayi, sen Denizli'de dolasan dolar dolu çantalardan bahset, kaleci Ferhat'a kaç Cluj'du utanmazlar bundan bahset. Senin gibi ahmaklar inanir hala sike palavrasina. Laughing Zerre kadar serefiniz yok sizin. Omurgasiz çirkef bir camiasiniz. Herkesi kendiniz gibi sanmayin ! Oyuncunuzdan, yöneticinize, basin mensuplariniza kadar fitratinizda var. Nasil da kuduruyorlar, bu aksam sana girip çikan ne anlat ?

RVP'mismis, ne yapmis lan Van Persie, maçin basindan beri BJK'li oyuncular yaka paça FB'li oyunculari tekme atarak tahrik ettiler, sen hangi organinla seyrettin maçi ? Tabii yayinci kurulusun algi zehirlemesiyle aptalca tuzaga düsürmüsler seni de ! Islerine gelen pozisyonlari gösteriyorlar. Van Persie, Senol Günes gibi futbol teröristinin yaninda melek kalir, melek. Hele hele Melo'nun, Sabri'nin, Podolski'nin, Sneijder'in yaninda. Mutlaka unuttugum futbolculariniz vardir.

Ben lafa bakarim ilk önce laf mi diye sonra söyleyene adam mi diye, anladin mi firildak ?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 0:43    Sujet du message: Répondre en citant

- Edilmedik küfür;
- Yapilmayan ihlal ( adam kafa atarak kirmizi kart görüyor, bir görevlinin akreditasyon kartiyla hala sahada, BJK'li yedek oyuncuların sahaya girmeleri) !
- Futbol teröristi, Senol Günes soyunma odasina giden RVP'ye dogru yöneliyor, araya girmeye çalisan Kjaer'in bogazini sikiyor)
- Sahaya atilmadik cisim kalmadi, FB'li yöneticinin kafasi kanlar içinde

Ama gel gör ki mesele Robin Van Persie oluyor !

Laughing

Gözü dönmüs kör fanatikler, kendi fanatikliklerinden haberleri bile yok.

Eee suç FB'de, yapmayacakti Arenalarin açilisini, almayacakti onca virjiniteyi.

Exclamation

Idea
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 0:44    Sujet du message: Répondre en citant

çirkefe tas attik bir kere...

Bak bu aksam da FB'liler melek BJK'liler seytan.

Iyi oluyor, ne kadar fanatiklik krizinde boguldugunu... Eh AY'ye tapan yaratiktan baska ne beklenir.

Evil or Very Mad
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 0:49    Sujet du message: Répondre en citant

Kör fanatik kedicik A. Yildirim'a taptigimi nerden uyduruyorsun ?

Evet magdur olan FB bu aksam.

Fanatiklik krizinde bogulan sensin oglum.

Tekrar soruyorum, sana, size girip çikan ne ? Erman Toroglu gibi kuduruyorsun.

Maç BJK-FB arasinda, noldu, basur problemin mi var senin ? Git bir gastroya görün, utanma . Krem verir rahatlarsin.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 1:03    Sujet du message: Répondre en citant

Ha bide unutmadan :

"20 Þubatta Silivri'de Fenerbahçe'ye kurulan kumpasın duruşması var. Tape konuşmak, tartışmak, savunmak isteyen buyursun gelsin"

Ilhan Eksioglu

Not : tabii "tarla sürme" literatürü yapan ezik kediciklere de açik bu durusma.
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 06 Fév 2017 10:01    Sujet du message: Répondre en citant

Neden kaba ve kufurlu yazdiginizi anlayamiyorum, kabalik ve kufur acizlikten gelir, siz aciz birisi misiniz ki?

Burada yine mizahi bir katki nedeniyle lafa girip kavgaya girmissiniz.

Ve de kendi kendinizle çeliski içindeniz :
Citation:

Maç BJK-FB arasinda, noldu, basur problemin mi var senin ? Git bir gastroya görün, utanma . Krem verir rahatlarsin.

Gidin GS ile ilgili katkiya bakin, dogrudan FB'yi ilgilendirmeyen birçok konuda yazmissiniz. Ayrica sansure ugrayan yiginla da yazi yazmissiniz.

Son olarak somut bir soru :
3 Temmuz surecindeki elde edilen tapelerin uydurma ve sahte olduguna mi inaniyorsunuz?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 14:27    Sujet du message: Répondre en citant

murat_erpuyan a écrit:
Neden kaba ve kufurlu yazdiginizi anlayamiyorum, kabalik ve kufur acizlikten gelir, siz aciz birisi misiniz ki?

Burada yine mizahi bir katki nedeniyle lafa girip kavgaya girmissiniz.

Ve de kendi kendinizle çeliski içindeniz :
Citation:

Gidin GS ile ilgili katkiya bakin, dogrudan FB'yi ilgilendirmeyen birçok konuda yazmissiniz. Ayrica sansure ugrayan yiginla da yazi yazmissiniz.

Son olarak somut bir soru :
3 Temmuz surecindeki elde edilen tapelerin uydurma ve sahte olduguna mi inaniyorsunuz?

Kaba üsluptan baska konusma tarzindan anlamayanlara bu sekilde konusulur diye düsünüyorum.

Kendi kendimle de çeliski içinde bulundugumu da düşünmüyorum. Inteliyle intel, kabasıyla kaba olmasini bilirim ben. Özellikle sözde ahlak bekçileriyle. Dünyada nefret ettigim insanlar varsa bunlardir. Hele hele kendilerini sütten çikmis akkasik sananlara.

Acizlik kaba konusan degil, tam aksine fanatikligi ve FB düsmanligi gözünü kör etmis ve sevmedigi kulüp hakkinda onca topik açanlara aciz denir. FB ile ilgili topik açan kim diye sorarlar ilk önce. Ben GS'la ilgili herhangi bir topik açmisim mi burda ? GS'la ilgili seyler yazmissam sizi niye gocunduruyor, FB'yle ilgili yazilanlarin hepsi mizah tarzi mi ?

Iftira kelimesini kalkan yapan siz, niye FB'ye iftira atildiginda gocunmuyorsunuz, niye sizi rahatsiz etmiyor, arti hala tapelerin gerçek oldugunu mu saniyorsunuz siz ? Kopyala/yapistir tarziyla yazilmis kara propagandayi siz Kuran'i kerim le karistiriyorsunuz galiba. Veya paroles d'évangile saniyorsunuz. O zaman sorarlar, Trabzonspor' la ilgili tapeler hakkinda neden gikiniz çikmiyor ? Bunu GS'li kimliginiz mi müsade etmiyor ?

Eger hala bunu düsünüyorsaniz sizin psikolojik yapinizdan ben de süphe duyarim, kusura bakmayin.

Davanin ne savcisi, ne hakimi, ne polisi, ne medya saksakçisi kalmis, tapenin ne güvernirligi kalmis olabilir söyleyin ? Yoksa elinizde Amerika'dan gelen herhangi yeni veriler mi var ? Yalan endüstrisinin ürettigi yeni seyler mi ?

Lütfen daha fazla milletle dalga geçmeyin, Taurasi olayinda olsun, 3 temmuz olsun hep ayni çevrelerdi. Ünal Aysal'in GS'in basina geçmesi tesadüftü dimi, biz de yedik, Fatih Terim yeniden tekrar takimin basina geçmesi de tesadüftü ha ?

Geçin bu hikayeleri, elalemi enayi yerine sokmayin lütfen. 3 temmuz operasyonu bir sene önce baslayacakti eger Bursa sampiyon olmasaydi 2010'da. Bunu bilmeyen kalmadi.

Bilin bakalim kime yaradi bu "crime" (sic) ? Ne tesadüf dimi ? GS'in maddi sikintilari oldugu (ki hala var) bir döneme rastlamasi da mi tesadüftü ?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 14:38    Sujet du message: Répondre en citant

Ha bide su soruyu soramadan edemeyecegim : suçlu olan insan ülkesine niye döner ? Kongre üyeniz, Zekeriya Öz gibi kaçmasi lazim degil miydi ?
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 06 Fév 2017 23:28    Sujet du message: Répondre en citant

Aman ne saçma sapan bir tartisma be....bu kadar da olmaz yahu!
Din+Futbol = halkin afyonu.
Son zamanlar maç ta seyretmiyorum artik, çigrindan çikmis, hele bu tür yorumlar.
Yahu ülkeleri alev sarmis, bacalar tutusmus, sizler hala bizanten tartismalarda "meleklerin cinsiyetiyle" istigaldesiniz...anladiysam arap olayim be!
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 07 Fév 2017 18:47    Sujet du message: Répondre en citant

Bu ülkenin çivisi gerçekten çikmis.

Bana burda atip tutan kör fanatiklere sesleniyorum. Ki konustum mu isine gelmedigi zaman, yok yaratik, yok bilmem ne diye yakistirma yapanlara sesleniyorum.

Birileri bu isi gerçekten çözmüs, oraya buraya Truva ati yerlestirerek. Hele birisi var, ülkenin önde gelen gazetenin spor müdürlügünü yapmaktadir. Muhteremin derdi ne mi dersiniz, FB'ye nasil darbe vururum diye ahlaksiz ahlaksiz, utanmadan o görevi 7 yildir yönetmektedir. Ahlaksiz olmakla beraber seref yoksununun önde gideniymiş apaçik.

Dün aksamki rezil maçtan sonra, artik tescillenmistir. Ben dile getirdigim zaman bana burda kizanlar, tekpikisini sahin hiziyla gösterip hatta sansür uygulaniyor. Bir daha görülmüstür ki, KralAuriverde yerden göge kadar hakliymis.

En basit somut örnek vermek gerekirse, dünden beri linç kampanyasina kurban edilen Hollandali oyuncumuz Robin Van Persie. Neymis efendim, Nouma gibi hareket yapmista onun gibi cezalandirilmasi gerekiyormus.

Malum gazetenin spor sayfalarinda öne sürdükleri delil ise bir fotograf, tabii yine konteksinden çikarilmis bi hareket, halbuki olayin videosuna bakildiginda adam formasini sortundan çikariyor. Video'yu gösterecegine sirf FB zarar görsün diye algi zehirlemesi yapiliyor.

Açik açik sesleniyorum, ahlaksizin tekisin GS'li spor müdürü, 3 kurusluk serefiniz de yok.

Yaziklar olsun sizin gibi gazetecilere.
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Suivante
Page 8 sur 10

Sauter vers: