276 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 276
Membre(s) : 0
Total :276

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 11h36:47
murat_erpuyan : 11h39:11
SelimIII : 1 jour, 01h03:43
Salih_Bozok : 3 jours
cengiz-han : 3 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Football en Turquie
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Football en Turquie
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Déc 2014 22:37    Sujet du message: Répondre en citant

Salaklar hala tesvik mesvik diye sayikliyorlar, ulan ahlaksizlar tesvik primi gönderen sadri sener ve tayfasiydi siz hala neyin pesindesiniz, 6 milyon dolar degerinde örtülü ödenek tesvik primlerine gitti, bu wikileaks belgeleriyle ispatlandi, Allah'in Alman Ispanyolu bile anladi dönen dolaplari. FB'ye aslan kesilen takimlar TS karsisinda 10 dakikada kaleleri yol geçen hanina dönüyordu. Bu kumpasin arkasinda olan savcisi, hakimi, emniyetçisi ya sutlandi ya sürgünde, hala tesvik primi diye Lafontaine masali anlatiyooo beynini sevdigimin andavali ! Laughing

GS'in adi geçmemismis hassssssssssss.... ordan Laughing , eee geçmez tabii Pensilvanyali amca vardi o enkizisyon mahkemelerin arkasinda. Kazim kazim'in TS maçindan önce açiklamalari ortadayken, maç esnasinda bilerek adamin ayagina basarak hem kirmizi kart hem penalti yaratarak $ikenin agababasini yaptiniz seresizler hala utanmadan bos bos bol iskembeden salliyorsunuz.

Sen A.Yildirim'i birak da vergi borcunu öde, isine bak, dua edin o sevmediginiz Demirören'in ayaklarini öpün PTT ligine düsürülmediginiz için.

Belli ki GS'li dede sunni gündem yaratarak vergi borçlarini unutturma derdine girmis vaziyette. 140 milyon + 41 milyon ekstra vergi cezasi oooooffffff oooooofffff, bu ates kesin üfleyrek sönmez.

Kongre üyeniz siparisli savci Zekeriya abinizin yedi sülalesine selamlar.
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Déc 2014 22:43    Sujet du message: Répondre en citant

Belli ki GS'li dede iktidar yalakaligi yaparak kulübün vergi borçlarini mazide oldugu gibi sildirme derdine girmis.

Millet salak ya, bi bunlar sivri akilli, yersen tabii. Laughing

A.Yildirim bombayi Duygun dedenin kucagina birakarak cevaplarin en güzelini verdi aslinda, tabii anlama kapasitesi olana.
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Déc 2014 1:38    Sujet du message: Répondre en citant

Yukaridaki kufurun, asagilamanin getirdigi acizlikte ki kokusmusluga bir baska ornek de bu haftadan

Citation:

Bir tarafta rakibin müdahalesiyle kontrolünü kaybeden futbolcunun sırtı dönük halde yere düşerken koluna çarpan topa penaltı verilen bir lig; diğer tarafta Chedjou kafayı vurmadan önce araya kolunu sokan defans oyuncusunun darbesiyle direkten dönen topu bön bön izleyen bir hakem…

KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Déc 2014 10:51    Sujet du message: Répondre en citant

Acizlik mi ? Sen rüyalarini gerçek olarak mi kabul ediyorsun ahlaksiz camianin aciz taraftari ? Asil senin gibilerine aciz, hazimsiz denir.

Maça bakmayan ezik bize Ahmet Cakar'vari, Erman Toroglu'vari zavalli yorum satmaya çalisarak ne kadar asagilik bi duruma düstügünü gözler önüne nasil da seriyor.

Neymis "rakibin müdahalesiyle dengesini kaybeden sirti dönük halde yere düserken..." (kaynak yok sirf algi kirletmesi olsun diye laf salatasi yapiyor) ulan Allah'in kara cahili, yere düserken adamin kolu havada mi olur diye sormazlar mi ? Bu bir. Iki : Gökhan'in hiç bir temasi olmadigi halde sen nerenle baktin maçi diye sormazlar mi, hangi atgözlüklerle ? Üç : aptal aptal yorum yapmadan önce FIFA kurali ne diyor bu konuda okudun mu ? Oyuncunun kolu vücuda yapisik olacak diyor kural. Kayseri'li oyuncunun kolu vücuda yapisik mi ? Eee dün aksam Servet'in kolu vücuduna yapisik oldugu halde niye verdi Firat Aydinus penalti lehinize diye sormazlar mi ? Sen kimi kandiriyorsun burada keko ?

Baskalarinin maçina laf atmadan önce kendi kokusmus camianiza bakin.
Geçen sene, Kayseri'de FB'ye verilen penaltinin kopyasi verildiginde FB aleyhine çikip "komedi filmi" seyrettik dediniz mi seref yoksunlari ? Böyle ahlaksiz camia yok yeryüzünde, Burak Yilmaz gibi bir sahtekar var takimlarinda onca uyduruk penalti kazanarak haksiz kazançlar elde etmisler hala baskalarina laf sokusturuyor, utanmazlar .

Bu pozisyonda Sow'a penalti verildi mi ? Bundan ne bahsetmiyon ? rahatladigin delik yiyemiyor mu yoksa ? Bu pozisyon dünyanin neresine gidersen git penaltidir. GS'li Hüseyin Köçeginiz iyi direndi penalti vermemek için ama sonunda yardimci hakem dayanamadi haksizliga verdi. Hem Kayseri'de atilan gol sana ne sana mi girdi ?

https://vine.co/v/OglxnlTdiTz

Ahlak yoksunu Chedjou'nun ilk önce kolla yaptigi asistten bahset sen atgözlüklü aciz/ahlaksiz.

Ya Selçuk Inan'a çikmayan kirmizi kart, nerdeydin o pozisyonda ?

Ulan seref yoksunlari hakemlerden en son bahsedecek camia sizsiniz, bi kere susun be, susun, çenenizi kapatin, avantali oldugunuz halde, hep sözde magdur edebiyati, hep aglamalar, bikti lan millet, sizin bu aglamalarinizdan.

Not : Belgrad'da maça çikacak misiniz ondan bahsedin katiller ?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Déc 2014 18:52    Sujet du message: Répondre en citant

Bi de bu hareket var.

https://twitter.com/irfanyirmibes/status/546647156560789504/photo/1

Liseli medyadan TIK YOK, 3 maymunu oynuyor serefsizler.

Bu hareketi bir FB'li oyuncu yapsaydi simdi gündemin birinci maddesi olmustu, çarsaf çarsaf yayinlanmisti.

Bakalim Nouma'nin yaptigi hareket için, Meireles'in aldigi ceza gibi kaç maç verecek Galatasarayasyon $u $imarik Sneijder'e ?

Hadi $imdi ahkam kes bakalim Mecidiye köylü ahlak $arlatani, ensenin uzunlugunu görelim.

Söylenecek tek sey var UTANIN ULAN UTANIN, ne hikmetse bu kulübe gelen her yabanci bulundugu ortamin huyuna suyuna mayasina hemen uyuveriyor. Tabii Melo gibisinin ihtiyaci falan yok, onun mayasi basindan beri belliydi. Ne tesadüftürki, bu tarz iyuncular hep bu camiadan çikiyor, Arif Erdem alias Yesilçam'li sahtekar, Hasan $a$, Bülent Korkmaz, Hagi, Arif Erdem'in veliahti Burak Yilmaz, Engin Baytar, saymakla bitmiyor babam be.

Bi de "asaletten" dem vururlar ! Laughing

Ulan sizin asaletinize ...........
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 22 Déc 2014 1:05    Sujet du message: Répondre en citant

Etes vous vraiment incapable de répliquer sans injures ou sans mots vulgaires/argotique?

SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 24 Mar 2015 12:50    Sujet du message: Répondre en citant

Bakalim birisi nasil sarlayacak!

Hemen belirteyim ki kendini begenmis ukala Hincal'dan hiç hoslanmam ama tabiri caiz ise bozuk saat bile gunde 2 kez dogruyu gosterir...

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/uluc/2015/03/24/sevgili-sansal-maratonu-kendin-icin-birak

Citation:

Sevgili Þansal, sana, çok sevdiğim bir dostun, arkadaşın olarak sesleniyorum..
Maraton programını bırak.. Programı bırakamıyorsan, yönetmeyi bırak.. Kenara otur, Tümer gibi Mustafa Hoca gibi yorumcu ol. Kişisel yorumlarını söyle, tamam.. Kimsenin bir diyeceği olmaz. Düşünce, yorum özgürlüğün var..
Ama bir kurumu, hem de bu ülkenin yayın tekelini elinde tutan kurumu temsilen oraya oturup tüm programı yönettiğin zaman "Kişisel" olma hakkın olamaz. Taraf olma hakkın olamaz.. Aslında fikir söyleme hakkın da yok ama, onu kabullendik.. Ama program yöneticisi olarak, fikirlerini empoze etmek, kabul ettirmeye çalışmak, işine gelen pireyi deve yapmak için elinden geleni yaparken, işine gelmeyen fiilleri yok sayma hakkın yok. Hiç yok..
Sevgili Þansal..
Bir insanın en değerli varlığı adıdır.. Sen bu ülkenin en iyi yetişmiş spor yorumcularından birisin. O adı yapmak için bir ömür verdin. Çok saygın bir adın oldu.. Ama Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım ve federasyonun baskısı ile kovulduğu günden beri, adım adım gerilemen başladı..
Þimdi Maraton'un başında, Fenerbahçe TV'nin Genel Müdürü gibi oturuyorsun. Daha düne kadar, senin her dediğine kafa sallayan Mustafa Denizli ve Tümer Metin bile baskılarına, yönlendirmelerine tahammül edemez hale geldiler.
Galatasaray- Kasımpaşa maçının ardından (O dönüşü Fener yaşasa, destanlar yazardın) hiç ama hiç sıkılmadan ve durduk yerde "Hakem" konusunu ortaya attın.. Maçın Galatasaray'a hakem tarafından hediye edildiği imajı yaratmak için çırpındıkça çırpındın. Uzattıkça öyle uzattın ki, Mustafa Denizli dayanamadı seni terslemek zorunda kaldı..
"Þansal, bu maçta hakemlik bir konu olmadı, uzatma artık.."
Fenerbahçe- Beşiktaş maçında ise hakemlik bin konu olmuşken, bu defa hakemi gözden kaçırmak için çabalarken, bu defa Tümer'in şamarını yedin..
Tümer doğrudan seni muhatap alıp sordu..
"Seyirciyi tahrik eden forma çıkartmak sarı kart değil mi?."
"Hakemden izinsiz sahayı terketmek sarı kart değil mi?."
"Hakemden izinsiz sahaya girmek sarı kart değil mi?."
Bir dakika içinde üç sarı kartlık hareketi izleyen hakem için Tümer'in sana sorduğu soruya yanıt vermek işine gelmedi. Topu gene Tümer'e atıp konuyu kapadın..
Emre'nin sahanın ortasından bağıra çağıra Bilic'e koşmasına, ona saldırmasına seyirci kalan hakeme sen de seyirci kaldın. Hakemlere verilen talimat açık.. Olay yerine koşup gelen ve saldırıya katılan kaleci sarı kart görür. Senin görüntülerinde vardı, Volkan'ın Bilic saldırıları.. Gık demedin..
Maç içinde hakemin Fener lehine eyyam kararlarını, Emre'ye bir türlü gösterilmeyen sarı kartları konu bile yapmadın..
Ayni maç, ayni hakem ve ayni kararlarla tam tersine geçse ve 1-0 Beşiktaş lehine bitseydi, hakemi bitiren Maraton programı sabaha kadar sürerdi, bunu ikimiz de biliyoruz.
Milyonla seyirci de biliyor Þansal..
Fenerli olmana itirazım yok.. Ben de Galatasaraylıyım. Öyle olduğumu bildiğim için de, başından beri tek bir spor programında yöneticilik yapmadım. Oturdum, kendi yorumlarımı kendimi bağlayarak yaptım. Kurumu temsil etmedim. Hakemlere, federasyona baskı yapacak programlar üretmedim.
Geriye kalan 9 haftanın sonunda, Beşiktaş maçındaki gibi eyyamcı hakemlerle Fener Þampiyon olursa, 4. Yıldızı ne Aziz Yıldırım, ne İsmail Kartal, ne Fener futbol takımı, sen almış olacaksın, biliyorsun değil mi, Þansal!.
Onun için işte, acı, hem de çok acı söyleyen bir dost olarak sana tavsiyem!..
Maraton'u bırak!.. Kendin için, o ömür verdiğin Þansal Büyüka adı için bırak!.
Bırak, Þansal!..
(Derbi ve Galatasaray-Kasımpaşa maçı ile ilgili görüşlerimi bütün ayrıntılarıyla bugün ve yarın sabah.com.tr'de Özge Aydın ile yaptığım haftalık söyleşide bulacaksınız..)
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Mar 2015 9:03    Sujet du message: Répondre en citant

Dogru, "tabiri caiz ise bozuk saat bile gunde 2 kez dogruyu gosterir... "

Ama Kilcal Uluç iddia ettiginin aksine, Sansal Büyüka FB'li degil azili fanatik GS'liligi gizleyemeyen bir zattir.

Dünya alem biliyor Kasimpasa-GS arasinda oynanan müsabakanin devre arasinda bariz bir $ike yapildigini, bu konuya tekrar dönecegiz.

Simdi gelelim o maça, bre cahil adam, neymis Sansal Büyüka neden "hakem konusunu ortaya atmis".

Yahu FIFA futbol kurallari ortada, gole giden adami düsürürsen burda bariz bir gol sansi varsa bunun karsiligi kirmizi karttir, hele hele son adamsa. Muslera birak düsürmeyi, adam sakatlama tesebbüsünde bulunuyor o pozisyonda, direkt kimizi kart vardi. Tabii hediye edildi o 1 puan GS'ya. GS'in TT Arena'da FB maçinda da benzer bir pozisyon vardi durum 0-0'ken. Emenike ceza sahasi içine girmis, kaleciyle karsi karsiya kalip sut atacak arkadan Chedjou gelip Emenike'ye çelme takmisti. Bu pozisyonun karsiligi hem kirmizi kart hem penalti, eee, hani penalti/kirmizi kart ? GS'li Cüneyt Cakir faul bile vermemisti, biliyordu verse Chedjou'yu atmak zorunda kalacakti, ama bile bile vermedi o pozisyonu. 10 kisi kalan GS'in o maçtan galip çikma ihtimali var miydi ? Al bi beles 3 puan daha. Isin enteresan tarafi o maçta Alves'e hiç tereddütsüz kirmizi kartini çikarmisti hemen. Bunlari dile getirsene atgözlüklü Kilcal !

Daha ilk maçta (Kasimpasa), ayni rakibe karsi GS'li hakem Hüseyin Köçek'in 3 puan hediyesi var. 3 metre ofsayti vermeyip sonucunda gol olmustu, GS'in ikinci golü kolla yapilan asistle gelmisti, ve o maçi GS 2-1 kazanmisti hakem sayesinde.

Simdi gelelim Emenike'nin forma çikarma olayina, dogru bunun karsiligi sari kartti, ama bre utanmaz adam senin takimin oyuncusu, Selçuk Inan da geçen sezon GS-FB maçinda formasini çikarmisti, orda kural hatasi yok muydu ? Sari kart gerektiren bir pozisyon yok muydu daha sahanin içindeyken ? Hadi utanmaz herif bunlari da dile getirsene ?

https://www.youtube.com/watch?v=rDE0eqNbyoU

A utanmaz adam bu sezon GS kaç tane kirmizi kart gördü, söylesene, kaç kere tribünü kapandi bu sezon ? Daha geçen maçta FB stadinin koridorlarinda olay oldu diye FB PFDK'ya sevkedilirken, neden ayni olaylar TTArena'nin koridorlarinda oldugu zaman GS PFDK'ya sevkedilmiyor diye sordun mu ?

Hayirdir, kil herif, nedir senin FB'yle alip veremedigin ? ?

Tamam Emre Belözoglu küstahin teki, Volkan Demirel gicigin teki, ama senin takiminda zamaninda Italya liginde asagi yukari her hafta kirmizi kart gören bir çirkefin krali var, nasil böyle utannip sikilmadan bir gönderme yaparsin ?

FB GS (her iki maçta)Trabzon, Akhisar, Konya maçlarinda GS'li hakemler tarafindan dilim dilim dogranirken nerdeydin, nerenle bakiyordun o maçlari ?

Asil GS sampiyon olursa futbola yapilan en büyük hakaret olur bu sene, ne Duygun Yarsuvat, ne Hamza hamazoglu'nun sayesinde olur, tam aksine o GS'li hakem çetesinin sayesinde olur, sayalim mi o hakemleri Kilcal efendi ? Toton yiyorsa sayalim mi ?!? Yahu artik gizleyemiyorlar GS'liliklarini neden bahsediyor bu küstah herif ?

GS gol atma sirasinda hakem müsveddesi ayagini kaldiriyor be heyecanindan, bahsetsene bu rezilliklerden ?

Kasimpasa-GS maçinin devre arasi neden 25 dakika sürdü bunun cevabini versene, dikkatleri baska yerlere çekecegine ? Kaç paraya baglandi o maç anlat bakalim Kilcal efendi, Veysel Sari'nin yol geçen hani kulvarindan gelen iki gol, arti kendi kalecisine pas atarak nitelikte Muslera'ya attigi $ut ? Bunlara ne diyeceksin Kilcal ? Bunlari neden konusmuyorsun ? Yoksa oturma organin yiyemiyor mu ?

Neden bu görüntü LigTv özetinden çikarildi anlat ?

Fransizca da "l'hôpital qui se fout de la charité" diye bir deyim var, çok dogru tarafsiz Sansal Büyüka o görevi birakmasi lazim, ama ilk önce sen kendin spor yazarligi birakman lazim Kilcal Uluç, çünkü FB düsmanligin su anda stratosfere ulasmis vaziyette.

GS-Kasimpasa maçi ile ilgili görüslerinin ayrintilarini bulabilecekmisiz !

Exclamation

Devre arasinda yapilan $ikenin ayrintilarini bekliyoruz Kilcal !

Idea
SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Mar 2015 10:49    Sujet du message: Répondre en citant

sarlamis, kotu kokular saçarak!!!
RTE'nin ikizi AY gibi...
Ben boktanim ama herkes boktan savumasi çok iyi...
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Mar 2015 11:05    Sujet du message: Répondre en citant

SelimIII a écrit:
sarlamis, kotu kokular saçarak!!!
RTE'nin ikizi AY gibi...
Ben boktanim ama herkes boktan savumasi çok iyi...

Seni tinlayan kim burda, benim yazim Kilcal Uluç'aydi, sana ne oluyor ?

Futboldan anlamiyorsun bari anlamadigin konulara rezil olma pahasina girme. Ben örneklerle, futbol kurallarindan bahsederek olusturuyorum argümantasyonumu. Sen ise futboldan anlamayan, gözü FB düsmanligiyla dönmüs veya kör olmus, sözde futbol ulemasi olarak geçinen yasli bir zavallinin saçmaladiklarini öne sürerek Aziz Yildirim nefretini ikide bir kusup, kustugunu tekrar yutarak yeniden kusuyorsun. Nasil dayaniyorsun bu kadar kusuk kokuyu anlamis degilim ! Hiç mi rahatsiz olmuyorsun ?

Exclamation

Neremiz boktanmis anlatsana, sana dokunan ne ?

Ben ne diyorum Kilcal'a, ayni hareket için birine ses çikaramiyorsan ötekine itiraz etme hakkin yok ! çok mu zor geliyor bunun anlamak için ? Yoksa kapasiten mi kaldiramiyor ?

Biz taraftar olarak en azindan özelestirimizi yapiyoruz, kendi oyuncularimizi elestirerek. Ben hiç GS taraftarinin Melo denen iti elestirdigini duymadim okumadim.

Anladin mi aramizdaki farki ?
SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Mar 2015 11:18    Sujet du message: Répondre en citant

AY gibi birisini tek adam goren FB Turkiye'deki kokusmadan soyutlanmamis.
Durum bundan ibaret...

Tarla surmek, telefonda takim duzmek gibi seyler.. Tabii agiz bozuklugunu da unutmamak gerekir...
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Mar 2015 11:45    Sujet du message: Répondre en citant

SelimIII a écrit:
AY gibi birisini tek adam goren FB Turkiye'deki kokusmadan soyutlanmamis.
Durum bundan ibaret...

Tarla surmek, telefonda takim duzmek gibi seyler.. Tabii agiz bozuklugunu da unutmamak gerekir...

Aziz Yildirim gibi dik duran adam göster bana Türkiye'de !

Sen simdi diyorsun Ergenokon, Balyoz, Oda Tv davalari kumpas, $ike davasi dogru diyorsun öyle mi ?

Exclamation

Afedersin ama sana gülerler, bil neresiyle !
SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 11 Aoû 2015 15:33    Sujet du message: Répondre en citant

GS basliginda tepki olarak yazdim.

SelimIII a écrit:
Sen gerçekten pis bir adamsin Kral bilmem ne?

AY = RTE

Zekeriya Oz'un pisliklerine siginacak kadar igrençlesebiliyorsun!!!

Yine belirteyim ben GS'li filan degilim. BJK'liydim Y.D. ve A.Y. den beri de futboldan igrenir oldum.

Turk futbolunda temiz adam var mi bilmiyorum ama senin AY kokusmanin kokenindeki en belirgin adamdir...

Sonra da FB'li iki futbolcunun saldiriya ugradigini okudum hurriyette.

Tabii ki saldiriyi kiniyorum. Turkiye'de ekilen kin tohumlarinin neye kadir oldugunu bir kez daha goruyoruz. Insanlari birbirine dusman edile edlien artik biri otekini çekemez oldu.

Futboldaki kin ortaminin birinci mimari FB'yi RTE gibi yillardir yoneten AY. Benim bu kanaatimi de dogrulan guzel bir ornek burada var!

Futbolcusunu dovduren, tarla suren, askerlikten kaçmak için sahte belge duzenleyen, stat mikrofonundan kendi begenmeyenlere kopek deyen adam futbol genelindeki kinden beslenmektedir.

Bu benim kanaatimdir.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 11 Aoû 2015 17:57    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:
Sonra da FB'li iki futbolcunun saldiriya ugradigini okudum hurriyette.

Tabii ki saldiriyi kiniyorum. Turkiye'de ekilen kin tohumlarinin neye kadir oldugunu bir kez daha goruyoruz. Insanlari birbirine dusman edile edlien artik biri otekini çekemez oldu.

Futboldaki kin ortaminin birinci mimari FB'yi RTE gibi yillardir yoneten AY. Benim bu kanaatimi de dogrulan guzel bir ornek burada var!

Futbolcusunu dovduren, tarla suren, askerlikten kaçmak için sahte belge duzenleyen, stat mikrofonundan kendi begenmeyenlere kopek deyen adam futbol genelindeki kinden beslenmektedir.

Bu benim kanaatimdir.

Senin kinaman batsin ! Tipik sinsi GS'li mantalitesi, bir yandan kinama yapiyor öte yandan kinini kusuyor. Asil senin gibiler körüklüyor $iddet ortamini iftira atarak, elinde herhangi bir delil bulunmamaksizin.

Futboldaki kin ortaminin birinci mimari A.Y mismis !

Laughing

16 yas alti FB genç FB takimin dayak atan kimdi acaba Florya'da ? Dünyanin büyük ihtimalle en çirkef "oyuncusuna" (!) sahip (koca sezonu kirmizi kartsiz tamamladi), pardon itine sahip zat takim arkadasini essek sudan dönünceye kadar döven kimdi acaba diye sorarlar ? Zat-î muhterem askerligini yapmayan adamdan rahatsiz oluyor ama vergi kaçirana tik yok ? Laughing Mikrofonla bazi taraftarlarini azarlamasi son derece dogal, çünkü o grup taraftar rantçi bir taraftar, kesilince rantlari goy goy yapmaya basladilar, arti küfürcü bir taraftar ve defalarca FB'ye zarar vermistir (seyircisiz oynama cezasi).

Ulan Aziz Yildirim o küfürü kaldirtmisti Saraçoglu'ndan ! Bilmedigin konulara rezil olma pahasina girme bari, degisik sey.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 11 Aoû 2015 18:09    Sujet du message: Répondre en citant

Tarla sürme olayina gelince : $ike mahkemelerin kaldirildigi, savci Mehmet Berk'in ve hakim Mehmet Ekinci'nin mesleklerinden atildigi bir kontekste ve en önemlisi FB'ye bu iftirayi atan GS'li kongre üyesi Z.Öz'ün ülkeden kaçtigi bir baglamda, sen hala nasil tarla sürmede bir $ike kaniti ararsin ve en enterasani su alttaki vurguladiklarima nasil tepki vermezsin ? $ike sahada olur evladim anla bunu artik anla, anlama kapasiten varsa eger. Ve bunu taptigin kulüp çok iyi yapiyor, nasil olsa 3 kagitçilik geninde var :

Kaleci Ferhat'i el çektiren Aziz Yildirim miydi ? 30 (!) dakika süren bir devre arasi sonrasinda Veysel Sari'nin kulvari niye birden bire yol geçen hanina dönüvermisti anlatsana, niye ayni oyuncu beraberligi saglayacak sutu atacagina kendi kalecisiymis gibi Muslera'ya geri pas atti ? Akhisar'li Bilal Kisa'nin olaganüstü (!) performansinin karsiligi GS'ye transfer olmak miydi ? Cevap bekliyorum dansöz gibi kivirma degil !

Ulan AY kadar kafana tas düssün senin emi degisik sey !
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 21, 22, 23  Suivante
Page 17 sur 23

Sauter vers: