328 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 328
Membre(s) : 0
Total :328

Administration

Derniers Visiteurs

lalem : 5 jours
SelimIII : 7 jours
adian707 : 8 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Emre B.
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Emre B.
Aller à la page 1, 2  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 27 Sep 2008 1:32    Sujet du message: Emre B. Répondre en citant

Asagidaki yaziyi bir GS'li yazmis, ben de A.Y.'a Emre'yi transfer ettigi gun tesekkurler etmistim (A.Y.'a tesekkur edebilecegim aklima gelmezdi) GS'yi Emre derdinden kurtardigi için.

Alex'in bu konudaki gorusunu almak isterim.

Citation:

"Emre fener'e gittiginden beri hep layigini buldu diye dusundum. Para insana neler yaptiriyor dedim. Simdi de yeni taraftarina sirin gozukmek icin ne gerekiyorsa yapiyor. Bizim macta Lincoln'e ya da Hasan'a saldirmasi bile sasirtici olmayacaktir.

Bu adam Adnan Polat TV yardim toplarken "ben iyi bir Galatasaray'liyim" diyerek telefonla baglanmis yanlis hatirlamiyorsam 50,000 USD da bagis yapmisti. Adnan Polat'i bile kandirmis. Bu bagisi Galatasaray'li oldugu icin degil, ilerde surekli nukseden sakatligindan dolayi oynayacak takim bulamazsa Galatasaray'da yeri teminat altinda olsun diye yapmis demek ki. Baskanimiz hic uzulmesin bu kani bozuk adam sivi gibi icine dokuldugu kabin seklini hemen alir. Bu adi adam yarin daha fazla para veren cikarsa olmayan ruhunu ona da satar.

Buyuk Allah'im bu hainin maskesini herkesin gorebilecegi sekilde dusurdu cok sukur. Icimizden bazilari onun Okan'in doldurusuna gelerek gittigine inaniyordu, galiba tersiymis. Artik Emre'nin ne oldugunu anlamayan kalmadi. Aziz Bey'e ne kadar tesekkur etsek azdir.

Boyle bir karaktersizi takimina aldigi, bunu yapmak icin milyonlarca euro harcadigi ve boyle bir hainin tekrar icimize sizmasini engelledigi icin.

Son bir nokta, Galatasaray'da oynayan ama fenerbahçe'li olan genç bir futbolcuyken Emre E-5'te bir trafik kazasi yapmis (sanirim sabah namazindan donuyordu) otoyolda karsidan karsiya gecen bir yayanin
olumune sebebiyet vermisti. Ancak Emre degil E-5'te karsidan karsiya
gecmeye calisan yaya kusurlu bulunmustu. Yine de Galatasaray formasiyla Kadikoy'de ciktigi ilk macta cok sevdigi ve simdi formasini terletmekten gurur duydugu o takimin taraftarlarinca hic te sasirtici olmayan bir sekilde surekli "katil emre, katil emre" diye uzun sure protesto edilmisti. O donemde daha cocuk yasta olan Emre her halde bu durumdan cok kirilmis, orselenmisti ki sonradan saldirgan psikopat bir mahluka donustu.

Sakatlanmaz da gelebilirse kendisini ASY'deki macta hasretle bekliyor olacagim..."

Dernière édition par murat_erpuyan le 13 Nov 2011 1:25; édité 1 fois
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
Alex
Spammer
Spammer

MessagePosté le: 27 Sep 2008 8:39    Sujet du message: Répondre en citant

Vallaha ne diyebilirim ki Murat, milyonlarca FB'li gibi, son derece kötü bir rüya görür gibiyim sanki su anda. Daha ilk seyrettigim maçta (MTK Budapest) anlamistim böyle hüsranla sonuçlanacagina. O maçlar tabii aldatmaciydi FB yönetimi için. Bu eserin tek suçlusu "ben futboldan herkesten daha iyi anlarim" diye nutuk atan FB yönetimidir. Takir takir isleyen güzelim kadroyu bozarak, yanlis transfer yaparak, milyonlarca taraftari saç bas yolduruyorlar artik. Aragones ne yapsin, kadro yetersiz, takimi muhafaza edeceklerine ve üzerine akilli takviye edeceklerine, takimi bozdular. Milyonlar harciyarak ve "büyük" bir is becerdiklerini zannederek Guiza'yi aldilar. Halbuki, o adam FB'nin aradigi kan degildi. senerlerdir söylüyorum, yirtici bir santrfor alinmasi gerektigini. Ama FB yönetimi her sene forma satma sevdasina kapilarak Avrupa'da hiç kimsenin istemedigi futbolculari transfer etmeyi kendine adet ettirmis.

Emre konusuna gelince sanirim, açik kapilari itiyorsunuz (vous enfoncez des portes déjà ouvertes). Sahsen, GS'li futbolculara hiç sempatim olmamistir (yanlis anlamayin), bu özellikle Bülent Korkmaz, Hagi, Okan Buruk, Emre ( belki unuttuklarim muhakkak vardir) gibi sahada agresif tavirlariyla taninan futbolcular için geçerlidir. Zaten, kendi oynadigi takimlarda sürekli sakat olan bir futbolcunun transfer edilmesine her zaman karsi çikmisimdir. Zaten bir futbolcunun karakteri saha içinde neyse, genelde saha disinda da öyledir diye düsünüyorum.

Baska yoruma gerek yok aslinda, zaten son verdikleri demeçler de bu isin tuzu biberi...

PS : o kazanin mahkeme kararini hâlâ anlamis degilim !
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 12 Mar 2009 17:38    Sujet du message: Répondre en citant

Adam'in isi gucu hir çikarmak, Isvicre maçinda akillanmadi, Ingiltere'de ceza almadan kurtuldu, basina kol gosterdi, geçen hafta saldirdi, bu hafta da kafani koparirimi isaret etti..
Gerçekten berbat bir adam bu...
Eh FB'de baskalari da var.
Volkan onune gelene tekmeyi savuruyor. Lincoln'e tekme tokat girdi, Avrupa kupasinda yari finalden once maçin son dakikasinda kendini attirdi ki sonra Sukru berbat goller yiyerek finalden oldu Turkiye...
Yuklu bir sabika...
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 09 Nov 2011 1:30    Sujet du message: Répondre en citant

dogru soze ne denir, ustelik bir FB'liden gelirse...

Uploaded with ImageShack.us
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 13 Nov 2011 1:22    Sujet du message: Répondre en citant

Burada bu futbolcu için bir post açilmis...
Dun aksamki rezaletten sonra maçla ilgili katki yerine buraya koyayim...
Turk futbolundeki yozlasmanin bir gostergesi olarak.

Uploaded with ImageShack.us
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 13 Nov 2011 10:05    Sujet du message: Répondre en citant

Milli amaç tektir; rengi de kırmızı beyazdır
İstanbul - DHA13 Kasım 2011

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinde, A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan'a 3-0 mağlup olduğu müsabakada taraftarların, milli futbolcuları protesto etmeleriyle alakalı bir açıklama yayınladı.

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinde, A Milli Futbol Takımı'nın Hırvatistan'a 3-0 mağlup olduğu müsabakada taraftarların, milli futbolcuları protesto etmeleriyle alakalı bir açıklama yayınladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Sporun birleştirici unsuruna her zamankinden fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, Hırvatistan maçında, bazı 'taraftarların'(!), anlamı ve faydası olmayan bir takım çirkin protestolarla, milli formayı bir kez daha hedef aldıklarını üzülerek gördük.

Milli formayı taşıyan her kim olursa olsun, sırtında hangi numara yazarsa yazsın ve profesyonel futbol hayatını hangi kulüpte sürdürürse sürdürsün, milli amaç tektir; rengi de kırmızı beyazdır.

Bunu görmezden gelerek, milli maçı, bir hesaplaşma veya kin kusma vesilesi olarak görenlerin zamansız ve çirkin protestoları, sahadaki hiçbir isme değil Türkiye'ye zarar vermektedir. Bu büyük yanlıştan artık dönülmeli, milli formaya hak ettiği saygı gösterilmelidir.

Üç ay önce yine aynı stadyumda oynanan Estonya maçında yaşananlardan ders alınmadığını görüyor, milli duygularla sahaya çıkan oyuncular için gerekli koşulların hala oluşturulamadığını hayretle izliyoruz.

Bir grup taraftarın (!) küfürlü ve alaycı tezahüratlarına sürekli olarak maruz kalan milli oyuncularımızın, buna yönelik tepkisi hoş görülemez olmakla birlikte; bu tepkinin süreklilik arz eden bu büyük provokasyon ve skorun da yarattığı üzüntünün dışa vurumu olarak kabul edilmelidir.

Buna paralel olarak, bugün bazı gazeteler, bu fanatiklerin tavırları eleştirilip kabul edilemez olduğunu anlatmak yerine, hakarete uğrayan ve demoralize edilen ay yıldızlı futbolcularımızın tepkilerini ön plana çıkarmaya çalışıyor; buna da anlam vermek maalesef mümkün değildir.

Ülkemize yakışmayan bu durumun defalarca daha tekrarlanmaması için artık bir takım önlemlerin alınması zaruridir. Bu bağlamda, yetkililerin üzerlerine düşeni yapmasını ve milli duygularla sahaya çıkan oyuncuların tribünlerle karşı karşıya gelmesini önlemek için artık bir adım atmasını bekliyoruz."
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 13 Nov 2011 14:51    Sujet du message: Répondre en citant

Neyi kurtariyor FB'nin bu resmi açiklamasi, butun geçmisine ragmen sahaya kaptan çikan "orospu evlatlari" diyen adami mi?
Topu yakaladiginda alkislayip, milli maç ruhundan kopmus futbolculara ya da futbolcuya medeni bir protesto eden seyirciye karsilik veren, aptalligi ile bir zamanlar Avrupa sampiyonasinda final oynayamamizda bas rol oynayan kaleciyi mi?

Evinde aciz ve acinacak bir futbol ile yenilgiyi rezalete çevirenlere tepki gosterenlere bu konuda sabikali iki futbolcuyu savunmak ne kadar anlamli?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 13 Nov 2011 15:27    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Neyi kurtariyor FB'nin bu resmi açiklamasi, butun geçmisine ragmen sahaya kaptan çikan "orospu evlatlari" diyen adami mi?
Topu yakaladiginda alkislayip, milli maç ruhundan kopmus futbolculara ya da futbolcuya medeni bir protesto eden seyirciye karsilik veren, aptalligi ile bir zamanlar Avrupa sampiyonasinda final oynayamamizda bas rol oynayan kaleciyi mi?

Evinde aciz ve acinacak bir futbol ile yenilgiyi rezalete çevirenlere tepki gosterenlere bu konuda sabikali iki futbolcuyu savunmak ne kadar anlamli?

Dogru, bi$eyi kurtarmiyor ! Yillarin ezilmisliginin vermis oldugu kinligi sizin bazi magandalarin (hayvanat bahçesi mensuplari kelimesini kullanmak istemiyorum hayvan alemini hakaret etmemek için) sadece FB'li oyuncularina her Milli maçta ana avrat küfür etmelerini, ve ahmakça isliklamalarini kurtarmiyor. Dogru tespit. Kaldiki bu kendini bilmez ve ruh hastasi bazi GS'li seyircilerinin ilk sabikasi degil, Estonya maçinda da yapmislardi, ve hala bu statta niye Milli maç oynatildiginin bir türlü anlamis degilim. Sonra bu hezimetin bütün suçunu FB'li oyunculara yüklemek, bu terbiyesizlik, bu utanmazlik, bu sikilmazlik, anca sizin gibi pi$kinlere yakisirdi zaten. Hiç sasirmadim. Ne bekliyordun oglum, bu adamlarin hiç mi gururu, serefi yok. Sen onlarin ailelerine, eslerine küfür edeceksin onlar sana küfür etmiyecek öyle mi ? Bir dayanirsin iki dayanirsin üçüncüsünde patlarsin. Durup dururken bu oyuncular niye o seyirciye küfür etsin ki ? Seninki can onlarinki patlican mi ? Ben senin yedi sülalene küfür etsem sen bana karsilik vermiyecek misin ? Veya sikayet etmiyecek misin ? Piskinligin bu kadarina pes vallahi !

Not : Emre'nin geçmisine gelince, kimin ögrencisiydi diye sorup kapatacigim bu konuyu. Bu Emre'yi FB camiasi yaratmadi herhalde dimi, FB'de oynayinca mi "$eytan" oluverdi Emre, simdi mi akliniza geldi muhteremler ? Bu Emre, GS'da oynarken melek miydi yoksa bizim mi haberimiz yoktu ?
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 13 Nov 2011 16:34    Sujet du message: Répondre en citant

"Faut-il encore jouer à la Türk Telekom Arena ? "

http://www.turcofoot.com/equipe-nationale/item/813-faut-il-encore-jouer-a-la-turk-telekom-arena
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 14 Nov 2011 1:28    Sujet du message: Répondre en citant

Olmadi KralAuriverdi. Cengizhan'in yazisindan hoslanmayabilirsiniz. Ancak yazida hakaret, kucumseme yok. Sizin cevabi yaziniz bunun tam tersi.
Cengizhan'in bu yaziniza verdigi zehir zemberek tepkiyi silmek zorunda kaldim.
Ben de hakaret ettiginiz camianin bir uyesiyim onu da vurgulamak isterim.
Sizinle futbol konusunda tartismaya girmekten çoktandir kaçiniyorum cunku FB denince saldirgan bir bicimde, sogukkanliliginizi kaybederek tepki veriyorsunuz.
Biliyorsunuz bu forumrlardan zitlarin bir arada olmasi için gayret ediyorum ki zenginleselim, isin bir de obur yanini gorelim, bizim gibi dusunmeyenlerin argumanlarini anlayarak kendi gorusumuzu gelistirelim istiyorum.

Ayrica bu tepkimi sadece bugunku yazinizla sinirli olmadigini, Cengizhan ile çekismenizde takindiginiz genel tavir için de gorebilirisiniz.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 14 Nov 2011 14:46    Sujet du message: Répondre en citant

Dogru ya GS ruhlu bir kisiden hatta hatta GS'li sporcudan da kendi seyircisini kinamasini beklenmezdi ve nitekim öyle oldu. Hiç sasirmadim.

http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=HaberTumYorumlar&ArticleID=243653

Ben aslinda bütün GS camiasina hakaret etmedim, yazimi dikkatle okusaydiniz böyle cevap bile veremezdiniz. Sunu bilin ki sirf FB'li olduklari için böyle küfürle hakaretle protesto olmaz. Protesto yapmanin daha akilli yollari vardir. Mesela birçok Avrupa ülkesinde oldugu gibi seyirci maç bitmeden stadi terkedebilirdi ! En anlamli protesto da budur. Tekrar soruyorum. Sizin haniminiza agza alinmiyacak küfürler edilseydi sizin tepkiniz ne olurdu ?

http://twitter.com/?photo_id=1#!/yigitkececi/status/135135380793077760/photo/1

Volkanin kale arkasindaki tribünün ezici çogunlugu GS'li seyircilerle doluydu. Bu sabah fazla zamanim olmadigi için o fotografi Fanatik gazetesinden kaydedemedim.

Benim beklentim en azindan 78.dakikanın içerisinde Milli takım kalesini yıllardır şerefi , haysiyeti ile korumuş bir futbolcuya i.. Volkan diye tezahurat yapan güruhu kınamasını bekliyordum sizden. Tüm bunların dışında Emre ve Volkan küfür ederken özellikle kale direğinin dibinde Emre'ye zoom yaparak söylediklerinin çok net olarak belli olmasını sağlayan şahsiyetler de umarım hakettiklerini bulurlar.Yarın öbür gün bu insan ailesi ile biryere gittiğinde bu kendini bilmezler eşini taciz eder kendisine birşey yaparsa bunu haber olarak sağa sola servis edenler rahat uyuyacaklar mı? Benim öfkem de burdan kaynaklaniyor aslinda.

Kaldi ki ben FB yönetimin bildirisine Cengizhan beyefendi niye bozulmus bir anlam veremedim, kendisine hakeret mi edilmis, bacisina, veya esine küfür mü edilmis ?

Murat bey siz saniyorsunuz ki günah keçisi ariyarak ve göstererek kendinizi bu isin içinden tereyagindan kil çeker gibi kurtulacaksiniz ? Pardon siz biraz Kandid misiniz ? Veya baskalarini Kandid mi saniyorsunuz ?

Görünen köy kilavuz istemez, bazi zaman kendi hatalarinizi kusurlarinizi, kabul etmesini bilin, gerekirse kediye kedi demenin cesaretini gösterin.

Saygilarimla.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 14 Nov 2011 20:38    Sujet du message: Répondre en citant

KralAuriverde a écrit:
Dogru ya GS ruhlu bir kisiden hatta hatta GS'li sporcudan da kendi seyircisini kinamasini beklenmezdi ve nitekim öyle oldu. Hiç sasirmadim.

http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=HaberTumYorumlar&ArticleID=243653

Ben aslinda bütün GS camiasina hakaret etmedim, yazimi dikkatle okusaydiniz böyle cevap bile veremezdiniz. Sunu bilin ki sirf FB'li olduklari için böyle küfürle hakaretle protesto olmaz. Protesto yapmanin daha akilli yollari vardir. Mesela birçok Avrupa ülkesinde oldugu gibi seyirci maç bitmeden stadi terkedebilirdi ! En anlamli protesto da budur. Tekrar soruyorum. Sizin haniminiza agza alinmiyacak küfürler edilseydi sizin tepkiniz ne olurdu ?

http://twitter.com/?photo_id=1#!/yigitkececi/status/135135380793077760/photo/1

Volkanin kale arkasindaki tribünün ezici çogunlugu GS'li seyircilerle doluydu. Bu sabah fazla zamanim olmadigi için o fotografi Fanatik gazetesinden kaydedemedim.

Benim beklentim en azindan 78.dakikanın içerisinde Milli takım kalesini yıllardır şerefi , haysiyeti ile korumuş bir futbolcuya i.. Volkan diye tezahurat yapan güruhu kınamasını bekliyordum sizden. Tüm bunların dışında Emre ve Volkan küfür ederken özellikle kale direğinin dibinde Emre'ye zoom yaparak söylediklerinin çok net olarak belli olmasını sağlayan şahsiyetler de umarım hakettiklerini bulurlar.Yarın öbür gün bu insan ailesi ile biryere gittiğinde bu kendini bilmezler eşini taciz eder kendisine birşey yaparsa bunu haber olarak sağa sola servis edenler rahat uyuyacaklar mı? Benim öfkem de burdan kaynaklaniyor aslinda.

Kaldi ki ben FB yönetimin bildirisine Cengizhan beyefendi niye bozulmus bir anlam veremedim, kendisine hakeret mi edilmis, bacisina, veya esine küfür mü edilmis ?

Murat bey siz saniyorsunuz ki günah keçisi ariyarak ve göstererek kendinizi bu isin içinden tereyagindan kil çeker gibi kurtulacaksiniz ? Pardon siz biraz Kandid misiniz ? Veya baskalarini Kandid mi saniyorsunuz ?

Görünen köy kilavuz istemez, bazi zaman kendi hatalarinizi kusurlarinizi, kabul etmesini bilin, gerekirse kediye kedi demenin cesaretini gösterin.

Saygilarimla.

Açilmayan linkin içerigi :

" VOLKAN DEMIREL "

Biz zamaninda BRÃœKSEL'DE

çok koyduk ZEYNEP'E

uA - BELçIKA
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 15 Nov 2011 2:26    Sujet du message: Répondre en citant

link açiliyor :
http://bit.ly/sWJOFY
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 16 Nov 2011 22:37    Sujet du message: Répondre en citant

murat_erpuyan a écrit:

Cengizhan'in bu yaziniza verdigi zehir zemberek tepkiyi silmek zorunda kaldim.

iyi bok yedin!
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 02 Fév 2012 1:07    Sujet du message: Répondre en citant

Hazir bu topik varken kaçirmayalim haberi

Sakin TKP'ye oy verme Emre !

tiklayin resme okuyun haberi, izleyin videoyu, tam mizah
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page 1, 2  Suivante
Page 1 sur 2

Sauter vers: