416 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 416
Membre(s) : 0
Total :416

Administration

Derniers Visiteurs

lalem : 5 jours
SelimIII : 7 jours
adian707 : 8 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - R.T. Erdogan'in son 12 yilda soyledikleri
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

R.T. Erdogan'in son 12 yilda soyledikleri
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 23 Oct 2015 1:08    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:
"Kim ki bu bayrağa yan gözle bakıyorsa, bu vatanla da bu milletle de bağı kalmamış olan, köksüz, ruhsuz, sevgisiz bir mankurttur. Açık söylüyorum. bugün milletimizin karşısında kim varsa dün Malazgirt'te de onlar vardı. Bugün milletimizin karşısında kim varsa dün Kılıçaslan'ın, Selahattin Eyyubi'nin karşısında kim varsa o vardı. Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşında kim varsa onlar vardı. Amaç bu coğrafyayı bize yar etmemek. Hamdolsun gayelerine ulaşamadılar" Mankurt, "ulusal kimlikten uzaklaşan, içinde bulunduğu topluma yabancılaşan
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 28 Oct 2015 2:29    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Bakın burada açık açık ifade ediyorum, bizim edebimize güvenip hiç kimse edepsizlik yapmaya kalkışmasın. Biz yalan söylemeyiz, biz iftira üretmeyiz, biz mahreme, aileye, kutsallara dil uzatmayız. Ama kusura bakmasınlar bu edepsizliğe ve bu edepsizlere de meydanı bırakmayız.

Laughing

Citation:

Bize on yıllar boyunca küfürbazları sanatçı diye yutturmak istediler.

Sanatçı, yazar, gazeteci, din âlimi denildiğinde akla sadece bunlar geliyordu. Toplumu bunlar ifsat ediyordu, bunlar adeta birer virüs gibiydi. Þimdi, bu bereketli topraklardan gerçek yazarlar, gerçek sanatçılar, sorumluluk sahibi din âlimleri yetişmeye başlayınca altlarındaki zeminin kaydığını, rantın elden gittiğini gördüler, onun için feryat ediyor, onun için saldırıyorlar.

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 16 Déc 2015 1:50    Sujet du message: Répondre en citant

Özdil denilen asiri muhalif adam bu makale ile Erdogan'a saldirmis. Içeride olmali ki Dundarlar yalniz kalmasin. Bu kadari da olmaz ki

Citation:

M’usul usul

“Terör örgütüyle masaya oturmadık, asla oturmayacağız, bunlarla görüştüğümüzü söyleyenler şerefsizdir” dedi. Sonra “tabii görüşülüyor, görüşme talimatını veren benim” dedi.

*

Meclis kürsüsünde “benim milletimin dili tektir, o resmi dil Türkçedir” dedi. Sonra “ben ne tek dil dedim, ne tek din dedim, hiçbir yerde böyle bir ifadem yok, bunlar yalan makinası” dedi.

*

“Nato’nun Libya’da ne işi var, böyle saçmalık olur mu” dedi. Sonra “Nato, Libya’nın Libyalılara ait olduğunu tespit ve tescil için oraya gitmelidir” dedi.

*

“Patriot talebimiz olmadı, iddialar asılsız, sağır duymaz uydurur cinsinden bir haber” dedi. Sonra “patriotlar Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş’a yerleştirilecek” dedi.

*

“Kürecik’teki radarın komutası kesinlikle bize verilmelidir, aksi takdirde böyle bir şeyi kabul etmemiz mümkün değil” dedi. Sonra “buranın komuta sisteminin tamamiyle Nato’da olması gerektiğini söyledik” dedi.

*

“Biz genişletilmiş Ortadoğu projesinin eşbaşkanlarından biriyiz, Amerika’nın düşündüğü Büyük Ortadoğu Projesi içinde Diyarbakır yıldız olabilir” dedi. Sonra “ellerine bir kağıt almışlar, Amerika’nın projesidir diyorlar, bunu ispat edemezlerle alçaktırlar, namussuzdurlar” dedi.

*

“Kardeşim Esad’la iki dost olduk, iki kardeş olduk, mayınları temizledik, vizeleri kaldırdık” dedi. Sonra “katil Esed” dedi.

*

“Parası olan bastıracak parayı askerlikten kurtulacak, parası olmayan askerlik yapacak, benim vatandaşım bu işe sıcak bakmıyor, biz kimsesizlerin kimiyiz, ben şahsen böyle bir sorumluluğun altına girmem, referandum yaparım” dedi. Sonra “bedelli askerlik benim için acil bir konu, gönlümden geçen bir şey var, açıklamayı ben yapacağım” dedi.

*

“Topçu kışlasını yeniden yapacağız, bu tabii kışla olmayacak, AVM olarak hizmet görecek” dedi. Sonra “tutturmuşlar AVM de AVM… Burada bir AVM projesi yok, buraya zaten AVM yapamazsınız” dedi.

*

“Buradan Batı’ya sesleniyorum, şu anda Kobani düştü düşüyor” dedi. Sonra “tutturmuşlar Kobani de Kobani, Türkiye’yle Kobani’nin ne alakası var” dedi.

*

“Ülkemizi bölecek konular üzerinde adım atmayız, anadilde eğitimin önünü açarsanız, resmi dili zedelersiniz, güzelim ülkemize yazık edersiniz” dedi. Sonra “farklı dil ve lehçelerde eğitimin önünü açıyoruz, özel kurs imkanı getirmiştik, seçmeli ders olarak öğretilmesinin önünü açmıştık, şimdi de özel okullarda mümkün hale getiriyoruz” dedi.

*

“Ben Gürcü’yüm, ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir” dedi. Sonra “ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol, benim için Gürcü diyenler bile oldu” dedi.

*

“Devlet tektir, bu ifadelerim sebebiyle bana milliyetçi diyenler varsa, evet, milliyetçiyim” dedi. Sonra “her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık” dedi.

*

“Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık” dedi. Sonra “milli duruş sergileyin, meclise 550 tane milli vekil gönderin” dedi.

*

“Üçüncü köprü cinayettir, böyle bir teşebbüs İstanbul için ölümcül sonuçlar doğurur” dedi. Sonra “hani o cumhuriyet mitinglerinde cumhuriyetçiyiz diye yürüyenler var ya, işte üçüncü köprüye hep onlar karşı çıktı” dedi.

*

Fethullah Gülen’e çağrı yaptı, “gurbet hasrettir, vatan topraklarının hasreti içinde olanları aramızda görmek istiyoruz, bitsin artık bu hasret, bitsin artık bu sıla hasreti” dedi. Sonra Fethullah Gülen’e çağrı yaptı, “niye gelmiyorsun Pensilvanya’dan haşhaşi sülük” dedi.

*

Türkçe olimpiyatının finaline katıldı, “gerçek Türkiye fotoğrafı budur, bozkırdaki güller gibisiniz, kuruyan dudaklarda bir damla su gibisiniz, engin yürekli gönül neferleri, iftihar ediyorum, mimarlarını hayırla yadediyorum” dedi, Ugandalı çocuklarla “beraber yürüdük biz bu yollarda”yı söyledi. Sonra “bundan böyle Türkçe olimpiyatı falan olmayacak, bitti, o defter kapandı” dedi.

*

Ergenekon’un “savcısıyım” dedi. Sonra “şahsım aldatıldı” dedi.

*

Altına makam mercedesini verdiği Zekeriya Öz için “temiz eller savcısına saygı duyulmalı” dedi. Sonra “görüyorsunuz kaçtı” dedi.

*

“Analar ağlamasın” dedi. Sonra “ne mutlu şehit ailelerine” dedi.

*

“İçki içen alkoliktir” dedi. Sonra “içki içenler bize oy veriyorsa, alkolikler arasına girmemiş oluyor” dedi.

*

“Cehape genel başkanı konuşuyor, çocukluğunda ilk kez Van denizinde vapura bindiğini söylüyor, Van gölü ne zaman deniz oldu yavv, kılavuzun doğru olmayınca gölü de işte böyle deniz zannedersin” dedi. Sonra “Van, denizi olan bir kentimizdir, varsın haritalarda göl diye geçsin, biz Van denizi diyoruz” dedi.

*

“Hazreti peygambere oğlu olmadığı için, soyu devam etmemiş diye hakaret ettiler. Allah, kevser suresini indirdi. Biz sana kevseri verdik, doğrusu, sana buğzeden ebterin, yani soyu kesik olanın ta kendisidir… İşte bu ayetin rehberliğinde, bugün karşı karşıya kaldığımız meseleleri tekrar tekrar düşünmek zorundayız. Oğullarıyla övünenler, soylarıyla böbürlenenler, mezarlardaki ölülerini dahi sayacak kadar, kafataslarını ölçecek kadar, aklını ve izanını kaybedenler, aynı şekilde Kevser’i de kaybetmişlerdir” dedi. Sonra “mehape’nin başındaki evlat nedir bilmez, aile nedir bilmez, çoluk çocuk nedir bilmez, böyle bir derdi yok, evladı olmayanların böyle bir saygısızlığı yapmasından daha doğal bir şey olamaz” dedi.

*

“Türkçe’yle felsefe yapılamaz diyorlar, ırkçılıktır, ırkçılık kokan açıklamalardır” dedi. Sonra “Türkçe’yle felsefe yapamazsınız” dedi.

*

“Kürt sorunu var dersen, sorun olur, yok dersen, sorun ortadan kalkar, biz böyle bir sorun yok diyoruz” dedi. Sonra “Kürt sorunu vardır, benim de sorunumdur” dedi. Sonra “buna ister Kürt sorunu deyin, ister güneydoğu sorunu deyin, Kürt açılımı diyelim” dedi. Sonra “bu ülkede Kürt sorunu yoktur, kabul etmiyorum” dedi. Sonra “kardeşim ne Kürt sorunu yavv, artık böyle bir şey yok” dedi.

*

“Süleymah Þah türbesi Türkiye’nin dışardaki tek vatan toprağıdır, başına herhangi bir şey gelmesi durumunda atacağımız adım bellidir, hassasiyetimiz bellidir, dalgalanan bayrağını korumak için tereddüt etmeyiz, türbenin kuşatıldığı iddialarının hepsi uydurmadır” dedi. Sonra “sevk ve idaresini bizzat takip ettiğim nakl-i kubur operasyonunu her türlü takdirin fevkinde gerçekleştiren hükümetimizi ve silahlı kuvvetlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

*

“Rus uçağı düşürüldü” dedi. 10 dakika sonra “milliyeti belirsiz uçak düşürüldü” dedi.

*

Fantomumuz düşürüldüğünde “kısa süreli sınır ihlali hiçbir zaman saldırı nedeni olamaz” dedi. Rus uçağı düşürüldüğünde “sınır ihlali kabul edilemez” dedi.

*

Muhtarlara konuşurken “kim olursa olsun, bugün olsa aynısını yapardık, yine düşürürdük” dedi. Sonra, yabancı basına konuşurken “uçağın Rusya’ya ait olduğunu bilseydik farklı davranırdık” dedi.

*

“Facebook falan çok çirkin, berbat, bu sayfalardan her türlü ahlaksızlık yapılabilir, bu milleti Facebook’a yedirmeyiz, kapatmak dahil her türlü önlemi alacağız” dedi. Sonra Facebook’un patronu Zuckerberg’in Müslümanları savunan mesajını beğendi, kendisine ait Facebook sayfasından “değerli bulduğumu belirtmek isterim” dedi.

*

“Musul’daki askerlerimizi geri çekmek gibi bir şey söz konusu değil” dedi.

http://www.sozcu.com.tr/2015/yazarlar/yilmaz-ozdil/musul-usul-1008626/
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 30 Déc 2015 2:34    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

ODTÜ’de namaz kılan gençlerin üzerine saldırıyorlar. Yönetici kadrolar lafa geldiği zaman ‘Özgürlükçüyüz’ diyorlar. Sizin neyiniz özgürlükçü? Ellerine geçirdikleri bir dokunulmazlık zırhını bunlar maalesef bu tür aleyhte kullanma gayreti içine giriyorlar. Böyle bir şey olamaz, olamaz. Gereği neyse bunun da YÖK tarafından yapılması gerekir. Tabii ki bizler bunun da takipçisi olacağız

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/455390/ODTU_mescidinde_tartaklanan_ogrenci_ilk_kez_konustu.html
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 03 Jan 2016 2:52    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın açıklamalarının Anayasa suçu olduğunu belirterek, Dokunulmazlıklarının kaldırılması suretiyle...

http://www.hurriyet.com.tr/hdplilere-dokunulmazligi-kaldirma-mesaji-anayasal-suc-40034646?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_channel=Mail&utm_content=manset_baslik

Harika, kendileri hergun yururlukte olan anayasaya uymazken baskalarinin uymasini istiyor...
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 09 Jan 2016 2:44    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

47 kişi idama mahkûm edilmiştir. Türkiye’de bir idam müessesesi yok. Doğrudur veya yanlış ayrı bir müessese. Suudi Arabistan’daki idamlar bir iç hukuk meselesidir.
Bunların kararını tasvip edip etmemek ayrı bir konu. Mısır’da bini aşkın idam kararı verildi. Ey dünya, bunu niye konuşmuyorsun? Halkının yüzde 52 oyuyla bir Cumhurbaşkanı’dır. Cumhurbaşkanı sıfatını taşıyan birisi idama mahkûm edildi. Terörist miydi?

derse adama hemen cevap verirler :

Citation:

Cumhurbaşkanı bir defa yanlış hatırlıyor.

Mısır’da verilen idam kararlarını kınamayan ülkelerin başında Suudi Arabistan geliyordu.

Dünyanın bütün demokrasileri, Mısır’daki yargılama tiyatrosuna tepki gösterdi, idam kararlarının hemen geri alınmasını talep etti.

Ama Suudi Arabistan ve Katar gibi Sisi destekçilerinden tıs çıkmadı. Hatta bunlar milyarlarca dolar vererek darbeci Sisi’ye arka da çıktılar.
Mısır bu kararı infaz edecek olursa bu da Suudi rejiminden aldığı destekle mümkün olabilecek.

İkincisi, tıpkı Mursi’nin terörist olmaması gibi, idam edilen Þii din adamı El Nimr de bir terörist değildi.

Tam tersine silahlı mücadeleye karşı çıkıyor, barışı ve barışçı protestoları savunuyordu.

Ve unutmamalı ki barışçı bir din adamının, Ortadoğu’da mezhep savaşına neden olabilecek şekilde idam edilmesi de Suudilerin “iç hukuk meselesi” sayılmaz.

Artık öyle bir dünyada yaşamıyoruz. İnsan haklarını savunmanın sınırlarla ilgisi yok.

Ama kendisini anlayabiliyorum.

Çünkü Suudileri eleştirmeye dili varmıyor.

Suudi Arabistan, Sisi’ye arka çıkarken de onlara “Eyyy Suudiler” diyemiyordu, şimdi de diyemiyor. Suudilere laf söyletmiyor!

http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/mehmet-y-yilmaz_148/eyyy-suudiler-diyemiyor_40036989

Ulkeler arasinda dostluk pek aranmaz, iliskiler çikar iliskileridir. Ancak, Türkiye'ye en çok dusmanlik duyan iktidar Suudi kralligidir. Ataturk Türkiyesi onlar için bir antitezdi. Simdi çok memnun olmalilar ki Ataturk'un izlerini silmeye çalisanlara çok bonkör davraniyorlar.

Isin garibi Osmanli Osmanli diyenler Lawrence d'Arabie hiç akillarina getirmiyorlar...
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 02 Mar 2016 1:04    Sujet du message: Répondre en citant

Seçilmis Cumhurbaskani RTE, gazetecilerin hapisten çikmasindan sonra soyledikleri de tarihe geçti, kendisinin \"demokrasi\" duraginda tramvaydan indiginin bir baska gostergesi olan namusu ve seredfi uzerine ettigi yemini hiçe sayan sozleri :

Citation:

“...Bu olayın ifade özgürlüğüyle uzaktan yakından alakası yoktur. Bu bir casusluk davasıdır. Ve Cumhurbaşkanlığı sözcümüz bununla ilgili açıklama yapmıştır. Anayasa Mahkemesi bu şekilde karar vermiş olabilir. Ben Anayasa Mahkemesi’nin verdiği karara sadece sessiz kalırım, onu kabul etmek durumunda değilim. Verdiği karara uymuyorum, saygı da duymuyorum. ... Bu bir tahliye kararıdır. Aslında onlarla ilgili kararı veren mahkeme, kararında direnebilirdi. Eğer kararında direnmiş olsaydı, AYM’nin kararı boşa çıkacak veya tahliye edilmiş kişiler AİHM’ye gideceklerdi...”

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 16 Mar 2016 0:43    Sujet du message: Répondre en citant

Yeni inciler...

Citation:

Elinde silahı olan, bombası olan teröristle, konumunu, kalemini, ünvanını, amacına ulaşabilmesi için teröriste emir verenin de hiçbir vasfı yoktur. Akademisyen olması, gazeteci olması, STK yönetici olması, aslında o kişinin terörist olduğu gerçeğini değiştirmez.

SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 18 Mar 2016 10:23    Sujet du message: Répondre en citant

HATIRLATMA OLSUN

Citation:

Dünya liderimiz, değerli ve muhterem büyüğümüz Recep Tayyip beyefendi, Paris’teki Charlie Hebdo mizah dergisi katliamı sonrasında Fransız yetkililere atıp tutuyor, hatta biraz da dalga geçiyordu:
Demek ki Fransız istihbarat teşkilatı ülkesindeki vatandaşlarını koruyamıyor. Siz bu insanları (cinayet işleyenleri) niye takip etmediniz? Biz siyasetçiler ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz. Tavrımızı ortaya koymak zorundayız. Çünkü halk bize oylarını verirken benim can güvenliğimi, mal güvenliğimi sağlayacaksın diye veriyor…
Maşallah, Fransa’yı ne de güzel eleştirmiş…
Sonra ise taşı gediğine koyup yine Fransa’ya hitaben en can alıcı soruyu yöneltiyor: “Sizin istihbarat servisiniz çalışmıyor mu?

Gülme komsuna gelir basina diyecegim ama içim ciz ediyor, cunku canlar gidiyor...

Dahasi da var...

Citation:

İstifa konusu özellikle muhalefet partileri tarafından dile getirilirken muhterem dünya liderimiz konuştu. Onun yanıtı da muhteşemdi:
Bu tür olaylarda hemen istifa mekanizmasını çalıştırmak doğru bir yaklaşım değildir. Eğer bunu söyleyenler istifa mekanizmasını bu kadar kolay çalıştırıyorsa… Bakın, bir siyasi partiye genel başkan niye olunur? O siyasi partiyi iktidara taşımak için olunur. Ama siz (başında olduğunuz) bir siyasi partiyi iktidara taşıyamıyorsanız size birileri haydi istifa et dediği zaman niye istifa etmiyorsunuz. Yani başarılı olmak zorundasınız. Niye başarılı olamadınız?
Bu istifa konusunu çok ilginç (!) bir taktikle savuşturup, iktidara gelmeyi başaramayan muhalefet liderlerini eleştiriyor, kendilerinin değil onların istifa etmesi gerektiğini vurguluyordu!
Büyük devlet adamımız gerçekten çok haklıydı!

Sırası gelmişken Recep Tayyip büyüğümüzün geçmişteki bazı ufak tefek çelişkilerini de anımsatmaya çalışayım.
Ancak bu çelişkilere fazla önem vermeyin zira her dünya liderinin başına gelebilir!
Ağustos 2010: “PKK ile görüşen şerefsizdir. Bunu herkes bilsin… AKP hiçbir terör örgütüyle masaya oturmaz, müzakere yapmaz.”
Eylül 2011: “PKK ile biz değil devlet görüştü ve görüşecek.”
Eylül 2012: “PKK ile görüşme talimatını bizzat ben verdim.”
Ekim 2012: “PKK ile görüşülmesini ben istedim. Sıkıntısı olan varsa bana söylesin.”
Haziran 2011: “Kürt sorunu vardır.”
Nisan 2015: “Kürt sorunu yoktur.”

* * *

Mart 2015: “İmralı (Apo) üzerine düşeni yaptı. Dolmabahçe bunun en açık ve bariz örneği. (Örgüt temsilcileri ile hükümet uzlaşmaya varmıştı.)
Mart 2015: “Dolmabahçe toplantısını doğru bulmuyorum.”
Temmuz 2015: “Çözüm sürecini devam ettirmek mümkün değil. Çözüm süreci istismar edildi.”
Günaydın yani, günaydın!

http://www.sozcu.com.tr/2016/yazarlar/emin-colasan/baskaniniz-konusuyor-1140112/
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 29 Mar 2016 1:47    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Dün malum bir gazetecinin mahkemesi vardı. Bu yargılamaya katılanların durumu çok önemli. İstanbul’daki konsoloslar mahkemeye geliyor. Siz kimsiniz ya, sizin ne işiniz var orada? Yani diplomasinin de bir edebi var, adabı var. Burası senin ülken değil, Türkiye. Sen konsolosluk binası veya konsolosluk sınırları içerisinde hareket edebilirsin, diğerleri izne tabidir. Bunlar kalkıp bu ülkenin içerisinde bir gövde gösterisini yapabilecek kadar haddi tecavüz edebiliyorlar. Oynanan oyunun tarzını göstermesi bakımından bu çok önemli. Demokrasi, insan hakları, özgürlük, seçimlaflarını dillerinden düşürmeyenlerin, halkın desteğini alarak iş başına gelenlerle darbeciler karşı karşıya geldiğinde tercihlerinin hangisinden yana olduğunu hep birlikte takip ediyoruz, görüyoruz.

buyurdular Erdogan hazretleri!
bkz 26 gunlu gazeteleri...

Amma ve lakin
1- RTE yine tongaya dusmus, cunku diplomatlarin durusma izleme için izne ihtiyaçlari yok... Eee joleli lakapli danismani, basketbolcu danismani bu isleri hiç bilmiyorlar adamacagiza yine yalan soylemesine sebeb oluyorlar...

2- RTE kendisi \"okudugu siir uzerine mahkum olunca\" ziyarretine gelen diplomatlari çabu unutmus (umarim bu bir yaslilik gostergesi degildir).
Cumhuriyet gazetesi de firsati kaçirmamis :
Citation:

Arşiv, Erdoğan\'ı mahcup etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1998 yılında Yargıtay’ın hakkındaki hapis cezasını onamasından dört gün sonra 29 Eylül’de dönemin ABD Başkonsolosu Carolyn Huggins tarafından ziyaret edildi.

Ya iste boyle...
Sad
duygu
Admin
Admin

MessagePosté le: 08 Juin 2016 23:54    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Anneliği reddeden, evini çekip çevirmekten vazgeçen bir kadın, iş dünyasında istediği kadar başarılı olsun, eksiktir, yarımdır.

www.hurriyet.com.tr/erdogan-anneligi-reddeden-kadin-eksiktir-ya rimdir-40113493
duygu
Admin
Admin

MessagePosté le: 08 Juin 2016 23:58    Sujet du message: Répondre en citant

Citation:

Neymiş, birileri de diyor ki güya Türk... Ne Türk’ü be... Bunların kanının laboratuvar testinden geçmesi lazım”

http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskani-erdogan-dan-o-isme-siyaset-2257478

Bu irkçilik olmuyor mu?

Yani?!

duygu a écrit:
C'est édifiant!

SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 11 Juin 2016 13:43    Sujet du message: Répondre en citant

Veciz sozlere devam, benim entelektuel kapasitem asagidakini anlamaya yetmiyor. Ne gam.

Citation:
“Eğer, bu yanlış adımdan Almanya dönmeyecek olursa tabii ki bizlerin de buna göre durum değerlendirmesi, atmamız gereken adımlar da farklı olacaktır. Yani bundan sonraki süreç bugüne kadar olduğu gibi olmayacaktır. 3 milyon, 3.5 milyon şu anda Türk’ün olduğu Almanya’da bir süreç var. Bundan sonra tabii ki bu çok daha dikkatli, çok daha kontrollü bir şekilde yürüyecektir.”
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Juil 2016 1:33    Sujet du message: Répondre en citant

2014'de

Citation:

Kimdir bu İnsani Yardın Kuruluşu? Mavi Marmara ile Gazzeli bebeklere ilaç götüren, mama götüren, gıda götüren, bunun için de ölümü göze alan bir yardım örgütü (...) dünyanın her yerinde masumların, yoksulların bu yardım kuruluşunu görünce yürekleri ferahlıyor.

videosu da var :
http://tv.sozcu.com.tr/2016/haber/video/erdogan-ihh-icin-ne-demisti

2016, Haziran!

Citation:

Siz kalkıp da Türkiye’den böyle bir yardım götürmek için günün Başbakanı’na mı sordunuz

Dernière édition par cengiz-han le 06 Avr 2017 0:12; édité 1 fois
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 15 Aoû 2016 22:39    Sujet du message: Répondre en citant

Yetkililerin gozunden kaçmis bir iftiralar manzumesi duruyor facebook da...

Eskiden bir reklam vardi : "Yoneticimiz uyuyor mu?" diye

https://www.facebook.com/anticiler/videos/10153730252274047
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Suivante
Page 8 sur 20

Sauter vers: