37 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2225

Actuellement :
Visiteur(s) : 37
Membre(s) : 0
Total :37

Administration

Derniers Visiteurs

SelimIII : 31 min.01
murat_erpuyan : 22h05:06
lalem : 1 jour, 06h57:46
cengiz-han : 1 jour, 21h41:21
EZGI : 2 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Tayyipland'in gerçek yuzu...
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Tayyipland'in gerçek yuzu...

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 23 Fév 2021 0:27    Sujet du message: Tayyipland'in gerçek yuzu... Répondre en citant

Biliyorum Murat sikayetci bu forumlarin Fransizca agirlikli olmasini istiyor ama Tayyipland'ki olaylari bir de Fransizca yazmagi canim istemiyor.

Yeni bir topik açiyorum, evet Türkçe. Burada insan kavraminin nasil yok olup gittiginin orneklerini vermek için.

Halkinin %99 musluman olmasiyla ovunen, basortusunu bir siyasi sembol olarak kullanan, her seye dinden yola çikarak yorum yapan, daha dogrusu din somurusunu çikarlari için kullananlari, adalet denen ki islamin en onemli konularindandir, kavramin nasil yok edildigini, merhametin zerresinin kalmadigini gosteren olaylara yer vermek için.
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 23 Fév 2021 0:39    Sujet du message: Répondre en citant

Bilal Konakci adini duydunuz mu? Ben duymamistim.

Ara sira baktigim (bilmedigim, duymadigim seylerden haberdar ediyor beni) Ahmet Bozkus'un youtube programinda ogrendim bu adi.

TALİMAT HANIM | Gündem Değiştirmeye Programlanmış | Canlı Yayın | 22.02.21
https://bit.ly/3ulocjH

Bu programin tamami zaten bu konuya uygun.

Ben Bilal Konakci'den devam edeyim. Bozkus'un dedikleriyle kalmadim, ben de google'da arastirdim.

Kisaca, 2009 yılında İzmir Aliağa’da bir okulun önüne bırakılan bombayı imha etmeye hazırlanırken bombanın infilak etmesi sonucu iki gözünü, sağ elini ve sol elinin işaret parmağını kaybeden gazi polis memuru Bilal Konakçı’ya Bylock kullandığı iddiasıyla verilen 7 yıl 6 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından cezaevine gönderildi.

Konuyu Bozkus'tan dinlemezseniz bunu okuyun
https://www.tr724.com/akp-yargisi-bomba-imha-ederken-iki-gozu-ve-sag-elini-kaybeden-gazi-polisten-terorist-uretip-hapse-atti/

ve Emin Cölasan'in da yazisini :
https://www.sozcu.com.tr/2017/yazarlar/emin-colasan/yuzde-98-engelli-gazinin-basina-gelenler-1642841/

Alni seçdeye degenlerin yonettigi ülkenin ne hale geldigini, muslumanlim diyenlerin MERHAMET ve ACIMA duygularini nasil gozler onune serdigini goruyorsunuz.

Evil or Very Mad
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 25 Fév 2021 2:26    Sujet du message: Répondre en citant

Crying or Very sad
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 01 Mar 2021 1:17    Sujet du message: Répondre en citant

Sokakta polis maskesini indirmis gence "saldirirken" AKP kongresinde senlik suruyor...

https://twitter.com/MFNMKA/status/1365728345028182016

Evil or Very Mad
fedorac0re

MessagePosté le: 07 Mar 2021 13:51    Sujet du message: Re: Tayyipland'in gerçek yuzu... Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Biliyorum Murat sikayetci bu forumlarin Fransizca agirlikli olmasini istiyor ama Tayyipland'ki olaylari bir de Fransizca yazmagi canim istemiyor.

Yeni bir topik açiyorum,evet Türkçe. Burada insan kavraminin nasil yok olup gittiginin orneklerini vermek için.

Halkinin %99 musluman olmasiyla ovunen, basortusunu bir siyasi sembol olarak kullanan, her seye dinden yola çikarak yorum yapan, daha dogrusu din somurusunu çikarlari için kullananlari, adalet denen ki islamin en onemli konularindandir, kavramin nasil yok edildigini, merhametin zerresinin kalmadigini gosteren olaylara yer vermek için.

Dini siyaset için kullanıp cahil halk ile iktidarda tutunuyorlar..
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 18 Mar 2021 0:52    Sujet du message: Répondre en citant

Milli ve yerli oldugunu soyleyen bir iktidar var, Bahçeli denen adam Danistay'a kiziyor Andinin kaldirilmasini yasakladigi için, be adam, kaldirilmasi için Danistay'in ayni konuda kararina itiraz eden Milli Egitim'e kizamiyor, yemiyor...
Tepki verdigini imaji yaratarak herkesi aptal yerine koyuyor.

Ve Aksener çok tutarli bir politika izliyor ve yukseliste, beni bile etkilemeye basladi.

Akşener Erdoğan ve Bahçeli'ye Resti Çekti! Mecliste Andımız Okuttu!
youtube bakin

https://bit.ly/2NwCygK

.
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 09 Avr 2021 1:34    Sujet du message: Répondre en citant

Zaytung'dan !

<
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Page 1 sur 1

Sauter vers: