37 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Cr├ęer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2216

Actuellement :
Visiteur(s) : 37
Membre(s) : 0
Total :37

Administration

Derniers Visiteurs

murat_erpuyan : 21h34:42
cengiz-han : 1 jour, 21h28:22
duygu : 2 jours
administrateu. : 2 jours
aynenoyle35 : 3 jours

N├ętiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilit├ę de ceux qui les ont post├ęs dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera tol├ęr├ę dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Erdogan iktidarinin ├Ânemli isimleri !!!
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un ├ęchange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Erdogan iktidarinin ├Ânemli isimleri !!!
Aller Ó la page PrÚcÚdente  1, 2, 3

Poster un nouveau sujet   RÚpondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet prÚcÚdent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 06 Jan 2021 1:02    Sujet du message: RÚpondre en citant

Burada Soylu soyadini tasiyan bir adamdan ├žokca sozediliyor. Gorevi I├žisleri Bakani olmak, bir diger gorevi de kendi gibi olmayanlari asagilamak ki burada ornekleri ├žok.

Bu sefer Yilmaz ├ľzdil'e it yakistirmasi yapmis. Eh Y. ├ľ. de firsati ka├žirmamis cevabi yapistirivermis...

Citation:
ÔÇťPKK yardak├ž─▒s─▒ÔÇŁ dedi benim i├žin. ─░t ├╝r├╝r kervan y├╝r├╝r diyerek ÔÇśitÔÇÖ oldu─čumu s├Âyledi. ÔÇťPKKÔÇÖl─▒s─▒n senÔÇŁ dedi. ┼×imdi ben S├╝leyman SoyluÔÇÖyu ├žok severim. Benim en takdir etti─čim politikac─▒d─▒r ├ž├╝nk├╝ T├╝rkiyeÔÇÖdeki politikac─▒ seviyesinin s├Âzl├╝k kar┼č─▒l─▒─č─▒d─▒r asl─▒nda S├╝leyman Soylu. Bu yapt─▒─č─▒ a├ž─▒klamadan memnun da oldum ├ž├╝nk├╝ ayn─▒ arkada┼č daha ├Ânce ÔÇťTayyip Erdo─čanÔÇÖ─▒n hurdas─▒n─▒ ├ž─▒karaca─č─▒mÔÇŁ, ÔÇťBu AKP g─▒rtla─č─▒na kadar yolsuzlu─ču batm─▒┼č partidirÔÇŁ diyordu sonra gitti o partide genel ba┼čkan yard─▒mc─▒s─▒, ┼čimdi i├ži┼čleri bakan─▒ oldu. Bug├╝n bana PKKÔÇÖl─▒ deyip yar─▒n bana ÔÇťT├╝rkiyeÔÇÖnin en ba┼čar─▒l─▒ gazetecisi Y─▒lmaz ├ľzdilÔÇÖdirÔÇŁ diyebilir.

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/yilmaz-ozdil-suleyman-soyluya-uc-kitap-gonderecek-6198912/

Exclamation
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privÚ
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 08 Jan 2021 1:42    Sujet du message: RÚpondre en citant

Exclamation
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 16 FÚv 2021 0:48    Sujet du message: RÚpondre en citant

Bu adam ne kadar bos konusuyor ne kadar da tiksindirici...

PKK'nin basini bin parcaya bolecekmis ! Yoksa...

Yoksa da gelecek ama insan olan insan yuze tukurmez, kendisini herkes gibi zannetmesin.

Onca senedir ka├žirilmis vatandaslarini kurtaramayan senin i├žinde bulundugun iktidar degil mi?

Kendi beceriksizligini, kendi yaptiklarini kapatir mi saniyor "haysiyetsizler" diyerek. Once aynaya baksin. Istanbul se├žimlerinde Apo'dan mektup almak, kirmizi bultenle aranan kardesini devlet televizyonuna ├žikarmak haysiyetli oluyor anlasilan. Sinira hakimler goturup ├žadir mahkemeleri kuran bu iktidar degil mi? 18 senede PKK'yi bitirememesinin kabati muhalefet.

Kaldi ki yine "Tanri'nin lutfu" haline getirmek isteniyor "haysiyetsizler" narasi ile anlasilan, 13 can gitmis, 3 de asker sehit olmus, bunlarin kanlari uzerinden kendi gibi olmayanlara herkese saldirma firsati yaratmak istiyor.

ABD'den gelen "eger dogruysa" mesaji densizlik daniskasi mi, iktidar guvensizligin a├žik a├žik soylenmesi mi, yoksa altinda baska seyler de yatiyor mu?

Ve bari boyle bir gunde kendine ├žeki duzen ver de parti kongresi yapma ya da yaparsan bari siritma...

Turk dusmani Suudi kralinin Ankara'daki otelinde ayagina gidip fotograf ├žektirdikten sonra olunce Turkiye'de yas ilan edenler simdi niye yas ilan etmiyor, parti kongrelerini sen sakrak ger├žeklestiriyor...

Bunlara hala guvenen var ne yazik ki...
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 23 FÚv 2021 0:53    Sujet du message: RÚpondre en citant

Soylu soylulugunu bir kez daha gostermis !

I├žisleri Bakani koltugunda oturuyor, kalmis 80 yasindaki Bogazici Universitesi'nde hocalik ve idarecilik yapmis adama telefon edip.

Citation:
"Kendisini arad─▒m b├Âyle i┼člere girmemesi laz─▒m geldi─čini s├Âyledim. Bu ├╝niversite sizin ├žocu─čunuz gibi ne olursunuz yapmay─▒n. ├ťst├╝n Erg├╝der... Bu i┼člerin g├Âbe─čindendir ve i├žindedir. 'Benim ya┼č─▒m 80, ben bu i┼člerle u─čra┼čm─▒yorum' dedi. Hay─▒r bu i┼člerle u─čra┼čt─▒─č─▒n─▒z─▒ biliyorum. 'Bana soruyorlarsa ben ne yapay─▒m' dedi. Hala daha bu i┼čleri ka┼č─▒mak i├žin yaz─▒lar yaz─▒yor, tahrik ediyor. '├çocuklara do─čru ├Â─čretmi┼čim de mi' diyor. Hadi reddetsin de g├Âreyim. 80 ya┼č─▒nda. Bu ├╝lkenin ekme─či ile b├╝y├╝m├╝┼č, Bo─čazi├ži ├ťniversitesi'ni ├Â─čretim ├╝yelerinin ├╝zerinden kar─▒┼čt─▒rmas─▒ ahlaks─▒zl─▒─č─▒n dibidir. Bu kadar basit. Buna pirim vermeyiz ve vermeyece─čiz."

https://ahvalnews.com/tr/bogazici-universitesi/soylunun-hedef-gosterdigi-prof-ustun-ergudere-kampanyali-destek

Kendisi ├žok ahlakli oldugu i├žin karsisindaki 80 yasindaki profesore ahlaksiz deyivermis.

50. G├╝n - ├ľ─čretim ├ťyelerinin Bildirisi
https://www.youtube.com/watch?v=k8gkmYT_klY

Evil or Very Mad
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 23 FÚv 2021 1:04    Sujet du message: RÚpondre en citant

Bu baslikta hep erkekler var, "parit├ę" olmasi lazim. Son gunlerde bir kadin ortaya ├žikti (daha dogrusu ben yeni farkettim). ├ľzlem Zengin.

AKP doneminden ├žiplak arama yoktur dedi.

Sonra, dunyanin her yerinde oluyormus, Israil'de de mesela deyiverdi.

Namuslu kadin ciplak arama yapildigini soylemek i├žin bir sene beklemez deyip ├žiplak aramaya maruz kalan kadinlari namussuz yapiverdi.

Son olarak da...
Citation:
Kat─▒ld─▒─č─▒ bir televizyon program─▒nda kendisine y├Ânelik ele┼čtirileri de─čerlendiren Zengin, Hizmet HarekekiÔÇÖne mensup oldu─ču iddias─▒yla g├Âzalt─▒na al─▒nan kad─▒nlar─▒n ÔÇśtalimatlaÔÇÖ hamile kald─▒─č─▒n─▒ ileri s├╝rd├╝.

├ľzlem Zengin, ÔÇťOnlar─▒n y├╝r├╝tt├╝─č├╝, tavsiye etti─či y├Ântemi s├Âyl├╝yorum. ┼×unu yap─▒yorlar; bu insanlar talimatla art─▒k bebek sahibi oluyorlar. Hamile kad─▒nlar, bebekli kad─▒nlar cezaevinde var demek i├žin. TalimatlaÔÇŽ 1,5 y─▒l sonra ak─▒llar─▒ ba┼člar─▒na geliyor.ÔÇŁ ifadelerini kulland─▒.

https://www.tr724.com/akpli-ozlem-zenginden-yeni-skandal-talimatla-hamile-kaliyorlar/

Ve bu kadin basortulu olduguna gore muslumanligini herkese ifade ediyor. Burada da soylenmisti "giybet"in ─░slam'da b├╝y├╝k g├╝nahlardan birisi oldugu.

Ben emin olmak i├žin baktim, bunu buldum :
https://www.nedir.com/g%C4%B1ybet

Ne hallere geldik...
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePostÚ le: 25 FÚv 2021 1:12    Sujet du message: RÚpondre en citant

Ben de Ozlem Zengin adini yeni yeni duymaya basladim.

Arastirirken buldugum 2 yaziyi burada paylasayim.

├ľzlem Zengin bir kad─▒n m─▒d─▒r?
https://www.tr724.com/ozlem-zengin-bir-kadin-midir/

T─░P Genel Ba┼čkan─▒ Erkan Ba┼č'tan AKP'li ├ľzlem Zengin'e '├Ârg├╝t evi' yan─▒t─▒: Sizin cemaat evleriniz vard─▒ belki, bizim ├Âyle yerlerimiz yok
https://t24.com.tr/haber/tip-genel-baskani-erkan-bas-tan-akp-li-ozlem-zengin-e-orgut-evi-yaniti-oralar-sizin-cemaat-evleriniz-bizim-oyle-yerlerimiz-yok,934955

<
Poster un nouveau sujet   RÚpondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller Ó la page PrÚcÚdente  1, 2, 3
Page 3 sur 3

Sauter vers: