321 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 321
Membre(s) : 0
Total :321

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 11h24:
murat_erpuyan : 11h26:24
SelimIII : 1 jour, 50 min.56
Salih_Bozok : 3 jours
cengiz-han : 3 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - GS champion 2013 !
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

GS champion 2013 !
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 26 Mai 2015 22:48    Sujet du message: Répondre en citant

Birisi yine kin ve nefretini kusmus. Herkesi kendi gibi goren fanatik yaratik çatlamis, lagim çukuru açilmis, pislik yine fiskirmis...

It urur kervan yurur...
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 26 Mai 2015 23:01    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Birisi yine kin ve nefretini kusmus. Herkesi kendi gibi goren fanatik yaratik çatlamis, lagim çukuru açilmis, pislik yine fiskirmis...

It urur kervan yurur...

Atgözlüklerini çikararak bi daha bak $ikenizi, asil lagim çukuru sensin, Allah'in kekosu !

$ikeci serefsizler sizi, 3 sene boyunca attiginiz iftiradan sonra "tarlalar sürüldü mü Aziz" diye dalga geçiyordunuz utanmaz saray soytarilari, adi serefsizler. Bir gramlik serefiniz yok !

Bir sampiyonluk için kimbilir kaç tane popo kokladilar kaçaksaray da ! Laughing

Tipis tipis, $ike $ike hazmedeceksin $ikeciliginizi.

Iste böyle yuttururlar attiginiz asagilik iftiranizi. Bu günün tez zamanda içinde gelecegini adim gibi biliyordum.

Dolayisiyla, haddini bil Melo'nun askeri.

Dernière édition par KralAuriverde le 26 Mai 2015 23:19; édité 1 fois
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 26 Mai 2015 23:08    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:

It urur kervan yurur...

Hem sana girip çikan ne lan, ben kirli düzene veryansin ediyorum. Yoksa sen bu kirli düzenin içinde mi görüyorsun kendini Allah'in kekosu ? Hiç sasirmam dogrusu.

Popon yiyorsa, eger futboldan anliyorsan yorumla bakalim bu hareketi.

https://vine.co/v/eKY0guA6WIx
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 26 Mai 2015 23:17    Sujet du message: Répondre en citant

Yusuf Namoglu senin akraban mi ?

Bu tetikçi hakemlerle sen 40 yillik arkadas misin nesin ?

Yarasi olan gocunur derler, hayirdir ?

Serefsiz hakem dün durum 2-1'e gelince hemen basladi eyyama, kirmizi kart distribüsyonuna basladi, o kadar dürüst hakemdi niye Melo denen ite tek bir sari kart çikarmadilar anlatsana ?

Sen ona buna fanatik yakistirmasiyla acizligini örtemezsin evladim. Komik duruma kendin düsüyorsun baliklama atlayarak.

Hadi dedim oynadiklari rezil futbolla sampiyon olmazlar adalet yerini bulur düsme su seref yoksunlarinin seviyesine diye o görüntüleri kopyalayip yapistirma dedim kendi kendime, ama baktim gördüm piskin piskin seviniyorlar böyle ucuz islere.
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePosté le: 27 Mai 2015 10:05    Sujet du message: Répondre en citant

GS'in bu seneki sampiyonlugun herhalde haz veren yani bazi FB'lilerin (ki pazartesi yanimda birkaç FB'li vardi -onlar igneyi once kendilerine batirdilar) hazimsizligini, kendilerini melek, sutten çikmis ak kasik olduklarini, rakiplerini seytan gormelerini, acizligin tezahuru kufurlerini izlemek...

Neyse RTE'nin bir çesidi olan AY ile bu gidisat daha da devam eder...

.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 27 Mai 2015 13:59    Sujet du message: Répondre en citant

Igneyi kendine batirmak baska bir konu, armutlari elmalarla karistirmayalim ! Böyle ilkokulvari argümanlarla anca kendinizi komik duruma düşürürsünüz siz.

Evet rakip $eytan oldugu kesin, nasil olsa 6222 nolu yasa sadece FB'ye isliyor, çamur at izi kalsin mantigiyla FB'ye bir iftira at, parali/satilik bir savciyla (bos zamanlarinda GS Kongre üyesidir kendisi, simdi $utlanmis durumda), yap bir $ike önün açilsin. Bunu GS denen pislik yuvasi çok güzel uyguluyor son 4 yilda. $ikenin alasini yap hiç birsey yokmus gibi, üstüne de sütten çikmis akkasik numarasi yap bide utanmadan. Iyilik melekleri canim bunlar. Laughing Ama gel gör ki seytan Aziz Yildirim (ki elestirilecek çok yönü var doğru, artik bu görevi birakmasi lazim dogru, konumuzla alakasi olmadigi takdirde)

Yav düsünün 3 sene boyunca "tarla sürmelerle" (ne bok anlamina geliyorsa) FB'ye akil almaz hakaretler yagdirdilar, leke sürdüler, halbuki ortada bi bok yok, 19 $ikeli maç 3'e iniverdi. Soruyoruz hangi maçta $ike yapilmis, satan kim alan kim diye, cevap yok "eee yapilmis iste" Aziz Yildirim degil mi yapmistir". Bunu söyleyen serefsiz gazeteci Vatan gazetesine mensup, temmuz 2011'de 3 temmuzun ertesi günlerinde, daha ortada iddianame diye bisey yok. 4 temmuz'da TFF çalisan GS kökenli 3 truva ati UEFA'ya mektup gönderip algi zehirlemesiyle FB'yi 3 sene ceza aldirmaya basaran vatan hainligin en somut örneklerinden bir tanesini sundular. Bu jurnalcilerden birisi simdi TBF'ye adaymis, hangi yüzle soruyoruz ?????

Vay be, hem $ikenin kitabini yazmislar hem kahpeligin.

Dolayisiyla siz baskasinin öfkesini görüp, onun sözde acizliginden haz almanızla, yaptiginiz bariz $ikeleri Ö-R-T-E-M-E-Z-S-I-N-I-Z beyefendi.

Selfie yapan dayi pardon dede demiski "hiç olmasa FB gibi araba göndermedik" ! Exclamation

Bu dedenin herhalde Malatya'ya Ergun Gürsoy'un gönderdigi Dogan'lardan Sahin'lerden haberi yok. Ihtiyardaki çeliskiye bak hele komediye gel, bir kaç ay önce "FB'ye kumpas kurulduğunu" kabul etmisti. Kuyrugu sikisinca firildak gbi 360 derece dönüs yapti. Iste GS böyle bir camia. Siz busunuz, siz balçikla günesi sivayamazsiniz.
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 27 Mai 2015 15:47    Sujet du message: Répondre en citant

Erpuyan hakli, ben de bu sampiyonluktan keyif almaya basladim!
Degdi dogrusu 4. yildiz...

Exclamation

Bir de tersi olsaydi A.U.'nin Prandelli'yi içine soktugu kekleri bir yerimize sokarlardi.

Gerçi FB'li sike var diyorsa orada biraz durmak lazim! Cunku bu isi onlardan iyi anlayan yok! Yapiyorlar, yirtiyorlar, iftira da atiyorlar!

Laughing
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 27 Mai 2015 19:04    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:

Gerçi FB'li sike var diyorsa orada biraz durmak lazim! Cunku bu isi onlardan iyi anlayan yok! Yapiyorlar, yirtiyorlar, iftira da atiyorlar!

Laughing

$ikeyi sadece ben var demiyorum, Allah'in Ingilizi Ispanyolu bile $ike diyor o maça, sen dansöz gibi kivir $ikesarayli keko.

"Iftiramis", Allah'in keriz kekosu, nerde görülmüş bir kalecinin elini çektigi bir sutta ? Yiyemedi dimi oturma organın bu bariz $ikeyi kabul etmeyi, tarihi boyunca $ike yapan camia, tarla sürmede $ike unsuru ariyor. Laughing Bide liseliyim diye hava atarlar, IQ yerlerde sürüyor köçek karilar gibi. Hahahahaha.

$ike sahada yapilir tarlada degil evladim. Veysel Sarilar, Ferhatlar Hasan Kabzeler, Stancular vesaire vesaire bunlar senin için ne ifade ediyor ?

Exclamation

Asil senin o 3 serefsiz GS'li yöneticilerin iftiracinin önünde gidenleri. Neymis efendim FB'nin $ike yapmadigina dair ihtimal vermiyorlarmis, serefsizler, vatan hainleri, 4 temmuzda UEFA'ya mektup gönderiyorlar TFF baskaninin sirti dönükken. Neymis ondan sonra bide utanip sikilmadan TFF cezalandirmis ! Topunuzun........ emi ?

Aziz Yildirim askerligini yapmadi diye dünyayi ayaga kaldiran köpekler kendi vatan hainliklerine görmek istemiyorlar. Ama olsun varsin "körler kraliyetinde tekgözlüler kraldir" diye bir fransiz atasözü var, cuk gibi oturuyor bu ......

Siz busunuz iste, kahpe bir camia, kahpeligin tarihini kitabina da senin pislik yuvan yazar.
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 27 Mai 2015 19:28    Sujet du message: Répondre en citant

Son 10 yilda bir yanda tam 400 milyon TL vergi ödeyen bir FB, öte yandan tek kurus vergi ödemeyen utanmaz piskin bir camia. Iste böyle kahpe bir düzende, haksiz rekabetin içinde yarisiyor FB SK. Stadini kendisi yapar, basket salonunu kendisi yapar, okul yaptirir devlete kendi eliyle teslim eder, ama gel gör ki ödüllendirilen bu sinsi camia olur, hey yavrum hey, sevsinler senin $ikeli sampiyonlugunu ve 4 yildizini !

Ona ragmen, son 10 yilda futbolda durum esit şampiyonlukta (6-6), son 15 yilda baskette bir yanda nerdeyse (bayanlarda) 10 sampiyonlugu olan FB'ye karsin rakibin tek lig sampiyonlugu bu sene, 15 senedir ilk sampiyonluklari. Erkeklerde rekabet diye bisey yok. Voleybolda ise hiç yoklar, var olmaya çalisiyorlar ama orda maalesef Cüneyt Cakirlari, Hüseyin Köçekleri, Ali Palabiyiklari, ayakçi özgür Yankayalari yok, Yusuf Namoglulari yok. Yok oglu yok, Avrupa'da da yok oldugu için 19 doguruyorlar.

Exclamation

Aziz Yildirim'la alip veremedikeri seyin altinda bu aci gerçekler yatiyor iste. FB bu dönemde ya hep birinci olmus, ya ikinci. Sadece sirayla rakibinin adi degismis. çok merak ediyorum, ileride hangi dalavereleri, kahpelikleri,icaat edecekler.
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 29 Mai 2015 23:41    Sujet du message: Répondre en citant

Yildizlar batiyor !
Laughing

Citation:

ÖZDENAK'tan inciler:
A. Yıldırım başta kaldığı sürece Galatasaray'ın forması amerikan bayrağına döner... hala gülüyorum

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 30 Mai 2015 1:12    Sujet du message: Répondre en citant

https://40.media.tumblr.com/437198e9ee16f5cd492d4c846f6da146/tumblr_np4w42MMx51rdsqajo1_1280.jpg

https://36.media.tumblr.com/6b4402ac16118f8c82f5abdf2e5e1298/tumblr_np4w42MMx51rdsqajo2_1280.jpg
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 30 Mai 2015 16:15    Sujet du message: Répondre en citant

Hakemle, $ikeyle, karsi oyuncuya te$vikle gelen saibeli sampiyonluk, kirli 4. yildiz hayirli olsun ne diyelim. Böyle kirli seylerle tatmin oluyorsaniz demekki sizde acayip migde varmis. Laughing

Ve....tiyatro bugün son maçta son buldu, çok me$hur MHK baskani, GS'li Yusuf Namoglu, sirf rakipler bidi bidi yapmasin diye imtiyazli camiaya kirmizi kart çikarmasini talimat vermis maçin hakemine bugün, ulan Allah'inizdan bulun çolugunuz çocugunuzdan çiksin serefsizler !

Ne diyelim, bu sampiyonluk temizse ben de Indira Gandi'yim. Exclamation

Idea
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 30 Mai 2015 16:16    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Yildizlar batiyor !
Laughing

Citation:

ÖZDENAK'tan inciler:
A. Yıldırım başta kaldığı sürece Galatasaray'ın forması amerikan bayrağına döner... hala gülüyorum

FB'nin 5 yildizini sen ve o ezik özdenak denen soytari bir yerinizde hissediyor musunuz ?

Exclamation
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Mai 2015 14:04    Sujet du message: Répondre en citant

KralAuriverde a écrit:
cengiz-han a écrit:
Yildizlar batiyor !
Laughing

Citation:

ÖZDENAK'tan inciler:

FB'nin 5 yildizini sen ve o ezik özdenak denen soytari bir yerinizde hissediyor musunuz ?

Exclamation

Balik hafizali ezik özdenak, bizim bayragimizda 28 eyaletlik yildiz sayisi var haberin olsun. Seninkinde ise sadece 20. Agir ol bakiiim biraz. ULUSOY usagin hazimsizligindan bunlarin taninmasini karsi çikti.

Idea
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 31 Mai 2015 18:00    Sujet du message: Répondre en citant

Sampiyonluktan bu kadar memnum olabilecegim aklima gelmezdi dogrusu, fanatik yaratiklarin kudurmalarini seyretmek bir baska keyf...
Bir de su AY denilen kisi FB'nin basinda kalsa...

Neyse, FB kongresinde GS bu kadar konusuluyorsa bu da somut bir delildir !

Citation:

YAZI İÇİNDE YAZI

Galatasaray deplasmanda iyi oynamış, kötü oynamış, bana ne…

Rakibi Çaykur Rizespor’u yenmiş, yenememiş ya da yenilmiş kime ne…

Bu futbol ikliminde, bir kez daha bileğinin hakkıyla, üstelik 20’inci defa ve 4’üncü yıldızı takarak şampiyon olmuş ya, işte odur asıl mesele…

Durumu daha iyi anlatabilmek için, hemen hemen aynı saatlerde yapılan bir rakibinin kongresine bakmak yeter de artar bile…

Aslında bakmaya hiç niyetim yoktu ama Galatasaray’ın ismini o kadar çok zikrettiler ki, bu satırları yazmasam olmazdı

Kürsüde iki başkan adayı vardı kongre sırasında…

Biri 17 sezondur koltukta, diğeri o koltuğun yeni adayı…

Mevcut olanı kürsüye çıkıp rakibine soruyor:

“Yıllar önce Galatasaraylıların oturacağı koltuklara saman, yumurta koymadın mı?”

Öbürü gelip herkese küfürlerle tehditlerle saldıran sözde taraftar hesabının bizzat kulübün içinden yönetildiğini açıklıyor…

Taraftar gruplarından şikâyet eden aktif başkanın, yıllarca o taraftar gruplarını kullandığını ileri sürüyor…

Başkan bir daha kürsüye gelip kendi başarısızlığına bahane bulmak için “Galatasaray bir daha UEFA Kupası’nı kazanamaz” diyor.

Kazanamayabilir de bundan sana ne?

Cesaretin varsa “Ben kazanacağım” desene…

Devam edelim…

Aynı isim, konu şikeye gelince “Biz yapmadık” diyemiyor; “Ne yaptıysam takımım için yaptım” diyor.

“Biz yapmadık” diyemiyor; binlerce sayfa belge ve tapeye, mahkeme kararlarına, UEFA cezalarına, “onurumuzdur” denildikten sonra geri çekilen davalara bakmaksızın, 90’lı yıllardan kalan gazete küpürleriyle Galatasaray’ın da şike yaptığını kanıtlamaya çalışıyor.

Kendini temizleyemeyeceğini bildiğinden, internet sitelerine koydurulan ve bir kalecinin yediği gol üzerinden manipüle edilen anketlerle rakibinin üstüne şike çamuru atmaya çalışıyor.

Kongrede bunlar olup biterken, bu söylenenler medyada doğru dürüst ne yazılıyor, ne de çiziliyor…

Hatta bazı gazeteciler şahane bir kongre olduğunu bile söyleyebiliyor.

Ama ne yapsalar olmuyor…

Aklıselim milyonlarca insan artık bir, bir tüm gerçekleri görüyor.

“Bir, bir” dedim de aklıma maç geldi…

Evet, Galatasaray deplasmanda Rize ile 1-1 berabere kalarak sezonu şampiyon olarak tamamladı.

Son dakikalarda attığı golle, en az golle şampiyon olan takım unvanına sahip olmaktan son anda kurtuldu Galatasaray.

Maçın hiçbir önemi yoktu ama çok önemli işaretler verdi gelecek adına…

Galatasaray’ın yıllardır yaşadığı ikinci kaleci sorununu, gol yollarındaki problemini, miadını doldurmuş isimlerin listesini ayan beyan gözler önüne serdi.

Hamza Hoca’nın yeni oyunculara şans verme konusunda biraz daha istekli olmasının gerekliliğini gösterdi.

Þimdilik bu konuları bir yana bırakalım…

Öncelikle, şampiyonu alkışlarla kutlayan Rizespor takımını ve hocası Hikmet Karaman’ı tebrik edelim; hakemlik kariyerine son noktayı koyan Mustafa Kamil Abitoğlu’na yeni hayatında başarılar dileyelim…

Sonra da, “Þampiyonluk tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun, doya doya kutlansın” deyip ekleyelim:

Bu şampiyonluk Galatasaray sevdasıyla yola düşüp kamyon terörüne kurban giden Uğur Çoban’a;

İlkel şartlarda çalıştırıldığı Ermenek’te maden ocağında mahsur kalan babasının kurtulması ümidiyle, “Babama ‘Galatasaray maçı var’ dersek madenden çıkar” diyen 5 yaşındaki Ömer Asaf’a;

Berkin Elvan dosyasını ilk kez ciddi ciddi ele almışken hain bir saldırı ve pek çok karanlık nokta içeren bir çatışmanın ardından şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın oğlu Muhammet Kiraz’a armağan olsun.

http://www.iskenderbaydar.com/
30 05 2015
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3, 4  Suivante
Page 2 sur 4

Sauter vers: